Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Jak si ulehčit a zrychlit žehlení? Využijte k tomu pomocníka od Miele

Přemýšlíte, jak si usnadnit a zrychlit žehlení prádla? Nebaví vás tato činnost a hledáte řešení? Spolehněte se na dokonalého žehlicího pomocníka - je tu nový parní žehlicí systém Miele FashinMaster B4847, se kterým se vám bude žehlit komfortněji, rychleji a snadněji.

Seznamte se s novým parním žehlicím systémem od Miele. Jeho hlavní výhody vám představíme v tomto článku. 

Parní žehlicí systém Miele FashionMaster

Parní žehlicí systém FashionMaster B4847 pro ještě komfortnější žehlení

Přednosti a výhody žehlení

Žehlicí plocha parního žehlicího systému od MielePatentovaná voštinová struktura žehlicí plochy - v péči o prádlo se neobyčejně osvědčila. Oproti běžným žehličkám je pára rozdělována rychle a rovnoměrně malými kanálky mezi voštinami po celé žehlicí ploše. Takto vznikající tenká vrstva páry umožňuje velmi šetrné, snadné a přesto účinné klouzání žehličky po prádle.

Patentovaný je také skládací mechanismus, díky kterému je FashionMaster několika jednoduchými pohyby bleskurychle připraven k provozu a stejně rychle ho složíte a uklidíte.

Perfektní výsledky žehlení zajišťuje rovněž aktivní žehlící stůl, který disponuje unikátními funkcemi nafouknutí a odsávání, díky kterým dosáhnete optimálního využití páry a polohy oděvů. Funkce nafouknutí zajistí mimořádně jemné vyhlazení, funkce odsávání umožňuje intenzívnější využití páry. 

Vědecky ověřená účinnost proti virům - prádlo je nejen krásně rovné, ale také hygienicky čisté. Selektivním napařováním žehličkou Miele (stupeň výkonu 3) nebo steamerem odstraníte 99,99 % virů, a to během 5 sekund. Snadno a rychle se tak zbavíte mimo jiné koronavirů, chřipkových virů a adenovirů (s výjimkou hepatitidy typu B). Potvrdila to zkouška vysoké školy Albstadt-Sigmaringen.

Skládací mechanismus pro jednoduchý transport a skladování

Další přednosti

  • Pro pohodlné vyhlazení pověšených textilií (šaty, saka, záclony či závěsy) můžete využít steamer. Ten váží pouze polovinu toho co žehlička, ale má stejný tlak a stejné množství páry.
  • Díky žehlicí násadě s nepřilnavým efektem můžete žehlit choulostivé látky, textilie s potiskem, nášivkami nebo tmavé prádlo bez obav. Odnímatelnou žehlicí násadu lze použít přímo na módní dekorace. Její teflonová vrstva chrání tmavé textilie před vznikem lesklých míst, a to aniž byste museli textilie převracet naruby.
  • Funkce CoolDown zajistí automatické vypínání žehličky při nečinnosti (3 minuty a více). Jedním pohybem se poté v případě potřeby opět samočinně zapne. Protože v Miele je bezpečnost na prvním místě!

 

Zobrazit parní žehlicí systém v e-shopu » 

Pokud potřebujete pomoc při výběru vhodného žehlícího systému nebo mandlu,
neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle: +420 777 922 700 a nebo e-mailu: info@elektrovlasek.cz
.

Žehlicí parní systém Miele

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka