Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Poradíme po telefonu

Poradíme s výběrem spotřebičů Miele po telefonu

Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem

Rádi vám poradíme po telefonu. Volejte: 777 922 700

Nevíte si rady s výběrem vhodného spotřebiče Miele? Hledáte nebo sháníte pečící troubu, vysavač, pračku, kávovar nebo jiný spotřebič od společnosti Miele? Připravili jsme pro vás unikátní službu, která je šitá přímo na míru každému našemu zákazníkovi. Tato služba znamená pro zákazníky Elektro Vlášek nejvyšší míru pohodlí a komfortu.

Koupit spotřebič po telefonu? S námi brnkačka.

Zákaznická spokojenost je u nás prvořadá a proto nyní naši zákazníci mají možnost zdarma využít služby našeho prodejního servisu po telefonu. Domluvte si on-line schůzku s naším prodejcem, který s vámi po telefonu projde naši nabídku spotřebičů a pomůže vám s výběrem toho správného přesně dle vašich požadavků a potřeb. Jsme řádně proškolení od Miele, abychom vám dobře poradili a pomohli vybrat vámi potřebný spotřebič. 

Vyberte si z naší nabídky spotřebičů Miele

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již od roku 2001 na trhu. Naši prodejci vám se všemi dotazy a případnými potřebami pomohou. Z naší nabídky spotřebičů Miele si určitě vyberete.

Zavoláte 777 922 700, vyberete, objednáte

Nyní si můžete jakýkoliv produkt z našeho e-shopu vybrat a rovnou zakoupit přes našeho telefonního poradce. Nákup na našem e-shopu díky tomu nebyl nikdy jednodušší. Ozvěte se nám, sladíme si společně čas a domluvíme se, kdy vám zavoláme a probereme, co a jak objednat. Zavolejte nám na číslo 777 922 700 v čase od 8 do 20 hodin každý den a vše s vámi ochotně probereme.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka