Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Odsávače par

K nákupnímu poradci

Miele nabízí 4 základní typy odsávačů par k nejlepšímu designovému i funkčnímu řešení vaší kuchyně. Nástěnné a ostrovní digestoře fascinují svými markantními liniemi a perfektním zpracováním. V nástěnném i v ostrovním řešení tyto odsávače par vždy upoutají vaši pozornost.

Stropní digestoře vytváří decentním způsobem volný prostor. K vestavným odsávačům par patří i vestavné panelové odsávače, podstavné odsávače, vestavné plošné odsávače a zabudovatelné odsávače par. Odsávače par této kategorie jsou vhodné pro instalaci pod a do vestavných skříněk a do individuálních řešení odtahových nebo cirkulačních odsavačů.

Výsuvné digestoře jsou instalovány za varnou deskou do pracovní plochy. Podle potřeby se vysunou z pracovní desky. Když je nepoužíváte, opět se zasunou a již nejsou vidět. Systémy výsuvných odsávačů par Miele jsou vhodné do kuchyní jakéhokoliv stylu. Další možností je integrovaný odsávač. Díky středovému umístění mezi dvěma prvky přístrojů Smartline (CombiSet) se výpary odsávají přesně tam, kde vznikají.

Seznam produktů

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka