Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Instalace

Instalace spotřebičů Miele u Elektro Vlášek zdarma

Flotila vozidel Miele Center VlášekZakupte u nás spotřebiče Miele a dopravu, výnos a montáž od nás máte po celé ČR ZDARMA. Zajistíme také bezplatně odvoz starého spotřebiče. Máme dostatečný vozový park, abychom zvládli rozvézt včas a v kvalitě i skutečně velké objednávky.

Pravidelně se školíme a jsme certifikovaní prodejci MieleJsme autorizovaný e-shop a máme od výrobce Miele certifikaci pro prodej a montáž

Nejsme jen prodejci elektro, ale skuteční odborníci na sortiment Miele. Pravidelně se školíme u společnosti Miele a získáváme certifikace pro prodej a instalaci spotřebičů Miele.

Poradíme s výběrem, zajistíme dovoz a výnos spotřebičů až k vám domů a odborně je namontujeme. Máme dlouholeté zkušenosti jak s jednoduchou montáží a nastavením praček a sušiček (do věže nebo vedle sebe), tak odbornější instalací myček, konvektomatů nebo třeba digestoří. K profesionální montáži máme i odpovídající nářadí.

Po montáži dodaných spotřebičů následuje vyzkoušení funkcí a zaškolení zákazníka. Přímo u vás doma vás seznámíme s ovládáním a funkcemi vašich nových spotřebičů Miele. Pro zákazníky pořádáme pravidelná setkání nad dobrým jídlem a pitím a kurzy vaření v konvektomatech Miele.

Co vše pro vás zajistíme při objednávce domácích spotřebičů Miele

Umíme vyříznout otvor v kuchyňské pracovní desce (dřevo, dřevotříska) pro indukci, přiříznout materiál pro instalaci myčky, sekáme otvory do zdi pro digestoře. Ve většině případů jsou tyto činnosti bezplatné v rámci dodávky spotřebičů. U složitých činností, které vyžadují delší čas našich kolegů nebo náročnější nářadí, se na případné ceně montáže s vámi domluvíme. 

Změříme u vás doma tvrdost vody a podle toho nastavíme přístroje, které toto nastavení vyžadují (pračky, myčky, konvektomaty, kávovary a jiné přístroje na vodu). Díky tomu máte jistotu, že budou spotřebiče Miele pracovat na 100 %, budou se odvápňovat ve správnou chvíli a vydrží opravdu dlouho.

Ukázka realizací - instalace spotřebičů Miele

Ukázka dodávky pračky a sušičky Miele s montáží vedle sebe na podstavce  Dodávka pračky a sušičky Miele - instalace vedle sebe  Instalace kuchyně Miele  Montáž vestavného chlazení Miele MasterCool

Montáž indukce a nástěnné digestoře Miele  Montáž pračky a sušičky Miele do věže  Montáž digestoře, trouby a plynové desky Miele

Samozřejmě některé spotřebiče není nutné odborně instalovat (volně stojící kávovary, pračky, sušičky...). Vše je tedy o domluvě a rádi vám menší spotřebiče zašleme kurýrem nebo poštou.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka