Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

V roce 2024 slaví Miele 125leté jubileum a výhody získá zákazník

Výročí 125 let historie Miele

125 let historie Miele

125 let historie značky MieleV roce 2024 oslaví Miele 125. výročí od svého vzniku. Tato rodinná firma, kterou nadále řídí potomci původních zakladatelů, vznikla v malém vestfálském městě Herzebrocku v roce 1899. Založili ji společníci Carl Miele a Reinhard Zinkann společně s 11 spolupracovníky. Výroba odstředivek mléka a máselnic se z počátku odehrávala v budově bývalého mlýna. Největší německou továrnou na pračky, máselnice, odstředivky mléka, mandly a ždímačky se Miele stala už v roce 1914.

V aktuální době má Miele obchodní zastoupení v 50 zemích na všech kontinentech.  Zaměstnává přes 23 000 spolupracovníků. Firmu vede již 4. generace rodin zakladatelů: Markus Miele a Reinhard Zinkann.

Prémiová kvalita a perfektní péče o zákazníky

Firma působí 125 let na světovém trhu v oblasti profi a domácích spotřebičů v prémiové kvalitě. To vše je povýšeno perfektní péčí o zákazníky. V dnešní době jsou spotřebiče od Miele synonymem prvotřídních výrobků. V minulosti bylo portfolio výrobků mnohem širší.

Již od svého založení v roce 1899 se Miele řídí příslibem své značky „Immer Besser“ – „Vždy lepší“. Znamená to, že vynakládá veškeré úsilí, aby byli vždy lepší než ostatní výrobci a než je značka Miele nyní. Jednoduše: „Immer Besser“. Zákazníkům chce svými produkty usnadnit každodenní život a také jim udělat radost. Pro zákazníky Miele to znamená uklidňující pocit jistoty, že s Miele učinili moudré rozhodnutí – pravděpodobně na celý život.

Nadčasové funkce a technologie

Lidé z Miele stále pracují na lepších funkcích a technologiích. Ty pak do běžného života přináší větší komfort a pohodlí spokojených zákazníků. Maximální důraz se klade na šetrnost k životnímu prostředí a precizní zpracování.

Jubilejní modely produktů Miele = benefity pro zákazníky

V rámci oslav svého 125letého výročí si značka Miele připravila pro své zákazníky mnoho speciálních produktů, které za atraktivní cenovku přináší mnohem více. Ať už získáte praktické příslušenství jako dárek, nebo nadstandardní služby zdarma. 

125 let kvality Miele

Prodloužené záruky pro zákazníky zdarma

Prvním bonusem, který ocení mnoho zákazníků, je nabídka prodloužených záruk na spotřebiče Miele. Klienti mohou zdarma nebo za velmi výhodných podmínek získat:

Standardní 2letá záruka je tak prodloužená o více než 2 roky a zákazník tak získá jistotu a období bez obav v délce 4,4 roku.

Výroční modely produktů - Edice 125 a Edice 125 Gala

Při příležitosti oslav 125. výročí značka Miele postupně zavádí do sortimentu nové produkty z Edice 125 nebo Edice 125 Gala.

U Edice 125 se jedná o nové modely napříč celým sortimentem, které budou obsahovat dodatečné vybavení, příslušenství či voucher.

U novinek z Edice 125 Gala bude navíc k dispozici QR kód pro aktivaci prodloužené záruky na 125 týdnů zdarma.

Vysavače řady 125 a 125 Gala

Vysavače Miele řady 125 a 125 Gala přináší spoustu výhodOslavte s Miele 125 let inovací a vášně pro nové technologie. Spolu s výročím pro vás máme nové vysavače s bohatým příslušenstvím a prodlouženou zárukou o 125 týdnů. Konkrétně můžete vybírat:

Nové myčky pro oslavy 125. výročí společnosti Miele

Další v nabídce jubilejních spotřebičů Miele jsou vestavné a plně vestavné myčky Miele. Myčky označené 125 Edition přináší zákazníkovi zvýhodnění v podobě dárků, řada 125 Gala Edition navíc přidává lepší košové uspořádání a především prodloužení 2leté záruky o dalších 125 týdnů. Zákazník tak získá jistotu téměř 4,5 roku bezstarostí.

Vestavné myčky SCi uvedené na trh k výročí 125 let Miele:

Jubilejní plně vestavné myčky:

Nové modely praček a sušiček Miele

Ke příležitosti oslav výročí společnosti se můžete těšit také na nové modely praček a sušiček. Nově můžete vybírat tyto modely. 

Jubilejní modely indukčních desek

Indukční desky v jubilejní řadě 125 Edition nabízí Miele s dárkem v hodnotě 6.990 Kč. Vybírat můžete provedení s rámečkem i bez pro zapuštění do desky:

Nová vůně Edition125

Pro oslavu svého výročí si Miele připravilo také zcela novou jubilejní vůni Edition125. Tato exkluzivní vůně byla vyvinuta parfumerií v Provence s cílem náležitě oslavit 125. výročí vzniku společnosti Miele. Kombinuje jemné květinové tóny, uklidňující vůní, pudrové a jantarové podtóny a svěžest citrusových plodů obohatí rutinu vašeho každodenního praní a sušení o rafinovanost a dlouhotrvající přitažlivost. Vybírat můžete z těchto nových prostředků:

Další produkty z edice 125 a 125 Gala již brzy!

Můžeme prozradit, že další produkty s mnoha výhodami a bonusy přijdou již brzy na český trh. Můžete se těšit na produkty ze sortimentu pečení, sušiček a mnoho dalšího. 

Výročí 125 let historie Miele

Historie Miele v infografice

V našem dalším článku historie společnosti Miele v infografice si můžete prohlédnout infografiku, ve které naleznete celou historii Miele rok po roku.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka