Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Čím jsou sušičky Miele lepší?

Značka Miele je jako ekvivalent pro německou kvalitu a preciznost. Představuje synomymum pro jasné tvary a nadčasovou eleganci všech svých přístrojů, jejichž obsluha je velice snadná a zábavná, a to ať už jde o klasické otočné voliče, decentní senzory nebo dotykové displeje s vysokým rozlišení jako ve vašem chytrém telefonu.

Miele miluje detaily, což poznáte hned na první pohled. Především při praní a sušení k tomu všemu patří celá řada komfortních a perfektně spolehlivých automatických programů, které ručí za úspěch. V našem článku se zaměříme právě na voňavé a čisté prádlo, konkrétně na unikátní sušičky Miele, které vám k dokonalému výsledku zaručeně pomohou. Čím jsou lepší než jiné?

 

Hospodárností to začíná

Funkce Eko u sušiček Miele slibuje nejúspornější možné sušení. Předem stanoví pravděpodobnou spotřebu energie, kterou na závěr můžete porovnat se skutečně spotřebovanou. Data vám umožní chránit životní prostřední i ušetřit peníze.

Vaši peněženku potěší také energetická účinnost, které sušičky dosahují. Obvykle se jedná o třídu spotřebičů A++ a ještě o něco vylepšené přístroje s funkcí ProfiEco jsou označeny dokonce A+++. Zároveň je většina doplněna o tepelné čerpadlo, kde je tepelný výměník chráněn účinným systémem filtrů a není ho proto potřeba čistit. To způsobuje trvale nízkou spotřebu energie a naopak dlouhou životnost.
 

Komfort, který vás rozmazlí

Díky spotřebičům Miele ovládnete čas. Předvolbou start si sami zvolíte, kdy má začít další program sušení. Sušička umožňuje až 24 hodin dopředu navolit spuštění a vy tak přijdete domů z práce takzvaně k hotovému nebo jednoduše využijete tarifů nočního proudu.

Konec řeknete mimo jiné zapomenutým ponožkám v sušičce - Miele vám na ně totiž posvítí. Voštinový buben je osvětlen příjemným a skvěle vypadajícím LED světlem a k tomu si ještě můžete individuálně při instalaci zvolit stranu, na které vám bude pohodlnější zavěšení dvířek.

Báječnou funkcí je také integrovaný odvod kondenzátu s navinutou hadičkou. Díky němu odvedete kondenzovanou vodu přímo do umyvadla nebo do odpadu od pračky. Ušetříte se tak vylévání nádobky.
 

Další skvělé vychytávky

Nejen, že se sušičky Miele o vaše prádlo postarají s maximální pečlivostí, krásně ho také díky integrovaným vůním provoní a oproti aviváži zaručeně nepoškodí. Na závěr vyndáte prádlo prakticky vyžehlené. Za vše mohou neuvěřitelně inteligentní automatické programy, které vás ohromí. Během celého programu, a to i na začátku, jsou navíc sušičky Miele oproti konkurenčním opravdu tiché. Díky koši do sušičky můžete spolehlivě sušit také boty a sportovní obuv. 

Všechny tyto nadstandardní funkce se projevují už několik let v nezávislých testech, kde se sušičky Miele umisťují na předních příčkách. Není divu. Vždyť Miele již více než 100 let určuje trendy. A vám jednoduše změní pohled na sušení prádla i život.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka