Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Konvektomaty Miele pro domácnost

Co je to konvektomat?

Konvektomaty Miele pro domácnost Konvektomaty jsou čím dál oblíbenější inteligentní kuchyňské spotřebiče, které usnadňují přípravu pokrmů a šetří čas i provozní náklady. Získávají si řadu příznivců nejen mezi profesionálními kuchaři, ale také u gastronomických nadšenců, kteří si rádi pochutnají na perfektně připravených pokrmech i doma.

Konvektomaty Miele pro domácnost Konvektomaty v sobě spojují přednosti pečící a parní trouby. Pro přípravu jídla tak můžete využít suché i vlhké teplo nebo jejich kombinaci při teplotách od 30 do 300 °C a dosáhnout tak dokonalých výsledků. Díky desítkám až stovkám přednastavených programů, na stupeň přesnému nastavení teploty a rovnoměrnému dávkování páry dokážou konvektomaty výrazně snížit spotřebu vody i energií.Proč si pořídit konvektomat do vlastní kuchyně?

Konvektomaty Miele pro domácnost Představte si, že máte připravit vícechodové menu pro celou rodinu. Rádi byste, aby všechny pokrmy byly perfektně připravené právě tehdy, kdy je chcete servírovat. Konvektomaty díky svým přednastaveným programům umí připravit až tři pokrmy najednou. Stačí, když se budete držet jejich pokynů a budete mít jídlo připravené právě tehdy, kdy chcete. A co když se strávníci o pár minut opozdí? Nevadí, konvektomaty dokážou udržet jídlo teplé a ve stoprocentní kvalitě ještě 15 minut od té doby, kdy je hotové.

Vybírat můžete z široké nabídky konvektomatů pro domácnost.Hlavní přednosti konvektomatů Miele

Bezpečnost

Společnost Miele usiluje při výrobě konvektomatů, stejně jako jakýchkoli jiných spotřebičů, o maximální naplnění potřeb koncových uživatelů. Hlavní důraz klade na bezpečnost a ochranu před popálením, proto jsou ovládací prvky včetně přední desky i okolního nábytku kompletně chlazené tak, aby při dotyku byly příjemně vlažné.

Konvektomaty Miele pro domácnostTouch2Open

Další nespornou výhodou konvektomatů Miele je funkce Touch2Open, která umožňuje snadné otevírání dvířek jedním pohybem a propůjčuje kuchyni moderní vzhled díky bezúchytkovému provedení. Navíc pouhým zmáčknutím jednoho tlačítka zabráníte zvídavým dětem v nechtěnému otevření trouby.


Mix&Match

Funkce Mix&Match umožňuje přípravu několika různých pokrmů současně při zachování maximální kvality potravin. Díky přednastaveným programům Vás konvektomat Miele přesně provede celým procesem a umožní tak dosáhnout špičkového výsledku.

Motionreact

Další funkcí, která Vám pomůže šetřit energii je Motionreact. Díky zabudovaným senzorům pozná, kdy se přiblížíte ke spotřebiči a v tu chvíli zapne vnitřní osvětlení konvektomatu.

Konvektomaty Miele pro domácnostDualSteam

Díky funkci DualSteam je pára rozdělována rychle a rovnoměrně v prostoru celého konvektomatu. Umožňuje tak dosáhnout vynikajících výsledků při přípravě pokrmů bez nutnosti hlídat a případně otáčet nádoby v průběhu přípravy jídla.


Motoricky výsuvný ovládací panel se SoftClose

Funkce SoftClose umožňuje otevření a zavření ovládacího panelu, aniž by bylo nutné otevírat celá dvířka. Díky tomu je možné vyjmout zásobník vody i nádobu na kondenzát bez přerušení přípravy pokrmů. 

Zobrazit nabídku konvektomatů Miele » 

Pokud potřebujete pomoc při výběru vhodného konvektomatu Miele, neváhejte nás kontaktovat na
tel. čísle: +420 777 922 700 a nebo e-mailu: info@elektrovlasek.cz.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka