Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Miele: Vítězné přístroje v nezávislých testech v kategorii sušičky a vysavače

Miele sbírá ocení v mnoha nezávislých testech po celém světě. Tentokrát vám představíme dva vítěze v kategorii sušiček a vysavačů, kteří zazářili v testech organizace Stiftung Warentest a britském magazínu "Which?" a odnesli si nejlepší možnou recenzi.
 

Sušička se skvělými vlastnostmi

Zlatou medaili získala v testu sušiček od organizace Stiftung Warentest sušička s tepelným čerpadlem Miele TMB 640 WP. Známkou 1,8 se blýskla mezi ostatními patnácti sušičkami s tepelným čerpadlem.

Důležitým faktorem pro výběr vítěze testu byly skvělé vlastnosti sušení a také krátká doba potřebná k dokonalému usušení prádla.

Sušičky Miele celkově vynikají svou kvalitou. Svůj podíl na tom má např. inteligentní filtr nečistot, vysoce kvalitní materiál - smalt, který je odolný proti poškrábání i minimální hlučnost během chodu. Přístroje jsou totiž konstruovány tak, aby byl hluk proudění vzduchu a vibrací redukován na minimum, přístroj měl dlouhou životnost a každý jednotlivý výsledek sušení byl naprosto dokonalý. 

Miele není navíc ve zmiňovaném testu rozhodně žádným nováčkem. Přístroje zvítězily také v kategoriích pro pračky, myčky nádobí, vysavače, varné desky a chladničky. Výraznou výhodou oproti konkurenci je mimo jiné fakt, že Miele jako jediný výrobce testuje své přístroje na životnost 20 let.

 

Nejlepší testovaný vysavač v historii britského magazínu

Další příjemné vítězství získal také vysavač Complete C3 Cat&Dog. Své přednosti měl možnost ukázat v britském magazínu "Which?". Tento unikátní pomocník do domácnosti si díky hodnocení 85 % odnesl významnou recenzi a to označení “nejlepší kdy testovaný vysavač”.

Miele Complete C3 Cat&Dog splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Jeho funkci neutralizování nepříjemných pachů ocení především chovatelé domácích mazlíčků a nikoho neomrzí čistý vzduch během samotného vysávání díky vícestupňovému filtru či tepelná ochrana, lišta pro ochranu nábytku a mnohé další báječné funkce. Prohlédněte si i další kvalitní vysavače Miele.

V obou kategoriích a v obou testech tedy opět Miele zazářilo. Není divu. Miele si přeci jen zakládá na kvalitě, preciznosti, funkčnosti, dlouhé životnosti i designu svých přístrojů. Právem se tak řadí mezi špičkové výrobce luxusních spotřebičů

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka