Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Nová generace 7000 spotřebičů Miele

Nejvyšší kvalita, precizní zpracování a nadčasový design

Skloubení nejvyšší kvality, precizního zpracování a nadčasového moderního designu mezi spotřebiči? To je nová generace spotřebičů 7000 Miele, která posouvá hranice možného a přepisuje budoucnost. Spotřebiče Miele se dají neustále vylepšovat a proto nyní představujeme tuto novou generaci. Již od roku 1899, kdy byla společnost Miele založena, je synonymem vášnivého inženýrství, neobyčejného designu a fascinujících technologií.

Design, který zaručeně dostane každého

Elegantní, nadčasový a moderní design je velkou předností nové generace 7000. U parních a pečících trub jsou nabízeny tři barevné varianty - briliantová bílá, grafitově šedá a obsidian černá. Je možné mít variantu s výraznou rukojetí nebo bez rukojeti s perfektní integrací. Nerezové a funkcionalistické zpracování je zárukou dechberoucího vzhledu spotřebičů. Nová generace Miele se stala vítězem Red Dot Design Award 2019.

Nová funkce TasteControl

Měli jste někdy problém s převařenými pokrmy? Tento problém bude již minulostí díky nové funkci TasteControl. S touto funkcí se dvířka trouby otevřou zcela automaticky ve chvíli, kdy je pokrm hotový. Následně se trouba automaticky rychle ochladí. Chcete pokrmy udržet teplé nebo nechat maso odpočinout? Stačí nastavit požadovanou teplotu a trouba tuto teplotu bude udržovat. V nabídce jsou dvě pečící trouby s rukojetí a jedna bez rukojeti.

Nejvýkonnější parní trouby

Kvůli automatickým programům patří parní trouby Miele mezi ty nejvýkonnější. Jsou zárukou dokonalosti každého jídla. Parní technologie DualSteam zajistí uzavření aroma a živin uvnitř připravovaných potravin. Není problém nastavit rovnoměrné rozdělení teplot a vlhkosti uvnitř celého prostoru trouby. Na výběr jsou v naší nabídce tři varianty.

Celoplošná indukční varná deska

Nová funkce SmartSelect vám zajistí výrazně větší flexibilitu a volnost při přípravě pokrmů. Důvodem je fakt, že nezáleží kam hrnec s jídlem na celopločnou indukční varnou desku položíte. Vždy se nastavená teplota přesune pod hrnec.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka