Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Tipy, jak používat sušičku Miele

Přinášíme Vám několik tipů, které Vám usnadní práci se sušičkami Miele a pomohou tak šetřit čas a energii.

Funkce PerfectDry

Tipy, jak používat sušičku Miele Sušičky Miele disponují řadou velmi praktických funkcí. Jednou z nich je funkce PerfectDry, která zajišťuje, aby sušení pokračovalo až do dosažení zvoleného stupně usušení bez ohledu na tvrdost vody, která může mít vliv na měření zbytkové vlhkosti a tím i na konečný výsledek. Tato funkce se Vám bude hodit například při sušení těžkých županů a ručníků, u kterých je dobré nastavit vyšší stupeň sušení, aby byl zajištěn perfektní výsledek.

Čištění filtru textilního prachu

Tipy, jak používat sušičku Miele Inteligentní filtr nečistot a textilního prachu umožňuje udržet oblečení v perfektní čistotě. Po každém sušení je dobré tento filtr vyčistit. Uděláte to tak, že ho jednoduše vyjmete ze sušičky a jedním pohybem ruky setřete zachycené nečistoty. Prachem, který Vám zůstane v ruce po vyčištění prvního filtru pak snadno setřete nečistoty usazené na druhém filtru. Jednou za čas je třeba vyčistit i filtr, který chrání integrovaný výměník tepla. Ten je možné lehce vyjmout a opláchnout pod tekoucí vodou. Po vyždímání ho stačí vrátit zpět na místo. 

Integrovaný odvod kondenzátu

Tipy, jak používat sušičku Miele Zásobník na kondenzát je třeba vyprázdnit po každém cyklu sušení. Pro ušetření času je možné využít integrovaný systém pro odvod kondenzátu. Hadičku, která je součástí systému, stačí připojit k odpadnímu systému a zajistit tak automatický odtok kondenzátu například do umyvadla nebo sifónu. 
 

Ochrana proti pomačkání prádla

Tipy, jak používat sušičku Miele Díky programu Vyhlazování párou si můžete usnadnit třeba nepopulární žehlení košil. Při nastavení tohoto programu jsou v průběhu sušení košile lehce navlhčeny a následně vyhlazeny využitím tepla. Najednou je možné tímto způsobem usušit až 5 košil. Sušičky Miele navíc disponují i funkcí automatického rozvolnění, kterou oceníte hlavně v případě, že nemůžete prádlo vyjmout ze sušičky hned po skončení programu. 

Příslušenství

Koš na sušení

Tipy, jak používat sušičku Miele Koš, který je možné jednoduše nasadit do dvou otvorů ve dveřním filtru, je ideální pro sušení věcí, které by se v sušičce neměly otáčet. Nemusíte se tak bát, že by třeba plyšové hračky, tenisky nebo vlněné textilie došly při sušení k úhoně.

 

Flakóny s vůní FragranceDos

Pomocí patentované metody je u flakónů s vůněmi Miele zajištěno uchování všech vonných esencí. Na rozdíl od běžné aviváže tak prádlo vydrží voňavé po dobu až čtyř týdnů. Vybírat můžete podle svého vkusu z pěti různých druhů. Flakón pak jednoduše vložíte do filtru a nastavíte intenzitu svěžesti, kterou si přejete.

 

Podívejte se také na video s dalšími tipyPokud potřebujete pomoc při výběru vhodné sušičky Miele, neváhejte nás kontaktovat na
tel. čísle: +420 777 922 700 a nebo e-mailu: info@elektrovlasek.cz.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka