Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

V čem vás sušičky Miele ohromí?

Sušičky MIELE | Elektrovlasek.czPřišlo léto, které je pro mnohé oddychem, radostí a pohodou. Pro některé až do té doby, než vyperou prádlo a pověsí jej na sušák. Tmavé prádlo je ze sluníčka vyšisované, světlé prádlo naopak nažloutlé a v době, kdy všude poletuje pyl bude prádlo znovu na vyprání. V tomto vám ale pomohou sušičky Miele. Ty vás zbaví těchto nepříjemných věcí a navíc vám ještě mnohonásobně ulehčí svými chytrými funkcemi práci. Přečtěte si, v čem jsou sušičky Miele lepší.

Úspora času a energie

Nemusíte se bát spotřeby energie na sušení. Sušičky Miele jsou energeticky úsporné (energetická třída A+++) a spotřebovanou energii také ušetříte tím, že minimalizujete žehlení. Prádlo vytažené ze sušičky je nutné žehlit jen v ojedinělých případech. Zde je první výhoda sušiček Miele. Navíc prádlo po vyprání a usušení v sušičce nebude vyšisované a přeschlé. A případné žehlení prádla vytaženého ze sušičky jde velmi snadno díky funkci “Na stupeň přesné sušení”.

Pylová sezóna vám náladu nezkazí

Noční můra pro všechny alergiky - pyl a prach poletující všude okolo. Jistě jste zažili situaci, že své prádlo vyperete v pračce, je čisté a krásně voňavé a vy ho pověsíte ven na sušák. Po usušení je na prádle prach a pyl, přestože to nemusí být vidět pouhým okem. A když si prádlo obleče alergik, ten okamžitě pozná, že je plné pylu. A věřte, že moc nadšený nebude. To je tedy druhá výhoda sušiček Miele - po usušení není prádlo od pylu a prachu. Navíc vás sušička zbaví i textilního prachu, vlasů a žmolků.

Provoněné prádlo díky integrovaným vůním

Každý z nás ocení, když si obleče čisté a provoněné prádlo - a přesně o to se postarají sušičky Miele. Díky integrovaným vůním bude vaše prádlo vždy voňavé a bude radost si ho oblékat. A navíc ušetříte za aviváž, která může jemné prádlo poškozovat.

Na stupeň přesné sušení díky Miele

Potýkáte se s tím, že je prádlo před žehlením příliš suché? Nebo jste zažili, že prádlo v sušičce bylo zbavené vlhkosti nerovnoměrně? Patentovaný systém Perfect Dry zajistí to, aby vaše prádlo bylo usušeno na stupeň přesně - ani vlhké, ani přesušené. Za všech okolností tak dosáhnete požadovaného stupně usušení a s výsledkem budete opravdu spokojeni.

Sušičky MIELE | Elektrovlasek.czPořiďte si sušičku Miele a skoncujte s výše uvedenými problémy jednou pro vždy.

 

Hlavní výhody sušiček Miele

  • Rychlost sušení
  • Energeticky úsporné v třídě A+++
  • Menší nutnost žehlení
  • Minimalizace vlhkosti (tj. menší výskyt plísní v bytě)
  • Zachycení textilního prachu
  • Integrované vůně do sušiček
  • Chytré funkce, které vám ulehčí práci při žehlení a skladování prádla

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka