Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Kvalitní uchování vín ve vinotékách Miele

víno x pivo

Češi jsou ve světě známí jako pivní národ. V konzumaci vína sice neobsazujeme první příčky ale obliba vína zde každoročně roste. Podle ČSÚ byla v roce 2017 spotřeba vína na 1 obyvatele 19,4 litrů. Ale kde takové víno uchovávat? Ne každý člověk si může dovolit archivovat vína ve svém vinném sklípku poskytující tmu, optimální vlhkost a stálou teplotou. Řešením jsou čím dál tím více populárnější domácí vinotéky.

Skladování vín s MieleSkladování vín s Miele

Značka Miele nabízí 3 typy domácích vinoték. Vybrat si můžete z vestavné vinotéky s individuální čelní stěnou ve stejném designu jako vaše kuchyň, podstavné vinotéky nebo volně stojící. Záleží tedy pouze na vašich preferencích jaký typ domácí vinotéky si do vaší kuchyně či obývacího pokoje vyberete.

Hlavní výhody domácích vinoték Miele

Pro správné skladování vín umožňují chladničky vín Miele udržovat konstantní požadovanou teplotu a tím nabízí optimální podmínky jako ve vinném sklepě. Různé druhy vín v jedné vinotéce? Žádný problém! Vinotéky Miele mají 3 samostatně regulované teplotní zóny. V každé zóně lze tedy uchovat jiný druh.

Hlavní výhody domácích vinoték MieleFunkce Flexi Frame umožní skladování jakékoliv velikosti láhve díky variabilním roštům, které lze snadno přizpůsobit různému tvaru láhve. Víno je tak uchované ve stabilizované, vodorovné poloze znemožňující vyschnutí korku a postupnému zhoršení vína.

Pro vytáhnutí vámi zvolené láhve vám pomohou popisky umístěné na každém roštu. Díky této chytré a zároveň jednoduché funkci NoteBoards si můžete k vínu poznamenat jeho ročník, původ či odrůdu.

Prémiová vína si zaslouží být vidět. Pro nejlepší lahve z vaší sbírky je určen prezentér lahví, který pomocí tlumeného nasvícení a mírnému vyvýšení zviditelní kvalitu mimořádných vín.

Chcete z vašeho bytu udělat opravdový vinný sklípek a zahrát si na opravdového someliéra? Díky jedinečnému Sommelier Setu lze připravit víno profesionálně na dekantování. Dekantace znamená přelití vína z láhve do karafy z důvodu provzdušnění a oddělení samotného vína od sedimentů.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka