Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Revoluce ve vysávání

Historie vysavačů

Hlavním náčiním pro úklid domácností bylo po staletí koště. Rozmachem bytového textilu se začalo uvažovat nad jinými způsoby, jak vyčistit různé čalounění a koberce, např. použití pilin, posekané trávy nebo čajových sáčků.

Začátky ručních vysavačů odstartovaly na přelomu 19. a 20. století. První pokusy prach spíše vířily a odfukovaly, než odstraňovaly. Změna nastala až vynálezem britského inženýra Herberta Cecila Bootha, který přišel na postup, který prach nevířil ale nasával do plátěného vaku.
 

Bezsáčkový vysavač MIELE Blizzard CX1 Red PowerLineVysavače Miele

Miele nabízí širokou škálu různých druhů vysavačů v závislosti na vašich osobních požadavcích. Vybírat lze od klasických podlahových vysavačů, přes tyčové, kartáčové až po robotické vysavače.

Podlahové vysavače se hodí pro velké plochy. Naproti tomu lehké ruční vysavače jsou konstruovány pro úzké prostory mezi nábytkem. Automatický robotický vysavač může díky navigačnímu systému Smart Navigation pracovat zcela samostatně i když nejste doma.
 

Nová technologie

Bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1. Jedná se o první bezsáčkový vysavač od Miele, vyznačující se vysokým výkonem a jednoduchou obsluhou. Díky technologii Vortex, která zajišťuje rychlé proudění a třídění hrubých nečistot od jemného prachu lze docílit prvotřídního čistícího výkonu.
 

Výhody bezsáčkového vysavače

Bezsáčkový vysavač MIELE Blizzard CX1 Red PowerLinePro pohodlnou manipulaci a rychlé čištění jsou vysavače Miele Blizzard vybaveny třemi kvalitními součástmi příslušenství. Sací štětec je součástí rukojeti EcoComfort. Mezi další příslušenství patří hubice na čalouněný nábytek a hubice na vysávání spár, které jsou integrovány uvnitř těla vysavače.

Funkce Click2open jedním stisknutím otevře nádobu na prach a vyprázdní jej směrem dolů přímo do odpadkového koše. Hygienické vyprázdnění nečistot z nádobky lze bez přímého kontaktu s prachem.
 
Pro rychlou a mimořádně šetrnou jízdu vysavače jsou použity pogumovaná pojezdová kolečka DynamicDrive. Kolečkami lze otočit o 360° a jsou vybavena tlumiči, zajišťující jejich odolnost, vysokou životnost a mimořádnou tichost při práci.

 

Pokud potřebujete pomoc při výběru vhodného bezsáčkového vysavače, neváhejte
nás kontaktovat na tel. čísle: +420 777 922 700 a nebo e-mailu: info@elektrovlasek.cz.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka