Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Miele uvádí na trh svůj inovativní robotický vysavač Miele Scout RX3Vyberte si z třetí generace vysavačů s nepřekonatelnými přednostmi


Robotický vysavač Miele Scout RX3 se stane tím nejlepším parťákem na uklízení, kterého jste kdy měli. Luxování podlah beze smítka se stane denní realitou zcela bez námahy. Vysavač systematicky na sucho vysaje každý centimetr čtvereční Vašeho interiéru.
 

Přednosti vysavače Miele Scout RX3:

 • Maximální výkon
  Až o 25 procent vyšší čisticí výkon v porovnání s modelem Miele Scout RX2 na koberci. Za toto zlepšení, které je na všech podlahových krytinách, vděčí RX3 čtyřstupňovému čisticímu systému Quattro Cleaning Power. Kombinace technické optimalizace motoru, zvýšeného proudění vzduchu a kartáčového válce s tvrdšími štětinami pomáhá vysavači zachytit i ty nejjemnější nečistoty. Ani kouty na tvrdých podlahách či kobercích nepředstavují problém díky 20 ramenným bočním kartáčům.
 • Výdrž až 120 minut
  Díky baterii Li-Ion 5 200 mAh vydrží v provozu až 120 minut, což představuje dosah až 120 metrů čtverečních. Když se baterie vybije, vysavač se vrátí zpět do nabíjecí stanice, která může být upevněna k podlaze. Po dobití se Scout RX3 opět pustí do práce přesně tam, kde skončil.
 • 3D smart navigace
  Navigace zmoudřela při vývoji třetí generace Scout RX3. Dvě čelní kamery aktivně pomáhají najít každičký kout. Vypočítání vzdálenosti a velikosti je díky systému stereokamer, který vnímá prostor a předměty trojrozměrně, jednoduchou záležitostí. I po tmě se RX3 s přehledem vyhne schodům, nábytku a dalším překážkám. Výška 8,5 centimetrů pomáhá vysavači dostat se i do těžko přístupných míst. Pokud se RX3 někde zasekne, optimalizované zpracování chyb přesně nahlásí typ problému a poradí, jak jej odstranit.
 • Ovládání přes aplikaci
  S novou apkou Miele Scout můžete robotický vysavač ovládat chytrým telefonem prakticky odkudkoliv. Jsou v ní mnohé užitečné funkce jako časovač a ověření aktuálního režimu vysavače.
 • Kamera v HD kvalitě
  Určitě stojí za zmínku, že model Scout RX3 Home Vision HD disponuje kamerou v HD kvalitě, která přenáší obraz ve vysokém rozlišení přímo do Vašeho zařízení. Takže pokud chcete vědět, co zrovna páchají Vaši mazlíčci, víte co dělat.

Podívejte se na video o Miele Scout RX3

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka