Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Taje a kouzla ideální kávy s kávovary Miele

Dobrý barista udělá vynikající kávu, ten nejlepší udělá “vaši” kávu, zkrátka takovou, do které se zamilujete, ale baristu si přece jen tak nelze odnést domů… Nebo ano?

Barista = kávovar značky Miele

Neopouštějte ráno sen hned po probuzení, ale dovolte kávě, aby vás svojí lahodně jemnou chutí vrátila zpátky, dopřejte si takovou kávu, která vás potěší nejen chutí, ale aromatická vůně kávy vás vynese až do oblak.

Barista, který nejenže ví, která káva vám chutná nejvíce, ale i to, kdy kávu začít připravovat. Kávu namele tak tiše, že ani nevíte, co za zázrak se vlastně připravuje. Do nahřátého šálku postupně namíchá kávu dle vašeho výběru.

“Je libo Espresso, Latte, nebo vám dnes mohu nabídnout silnější Ristretto?”

Kávovar Miele včas a perfektně kávu připraví a zároveň i řádně po sobě uklidí, automaticky vymyje přívod mléka a pročistí přívod kávy tak, aby další nápoje byly vytvořeny stejně jako ty předchozí.

Kávovary MIELE - Elektro VlášekBarista, se vším všudy

Dopřejte si chvíli pro sebe a na jednoduchém, dotykovém displeji si vše potřebné upravte, jaký nápoj, jak silný, horký a mnoho dalších detailů.

Potřebujete konvici kávy až pro 8 lidí? Žádný problém. Chcete si dát s někým dalším Espresso ve stejnou chvíli? I to kávovar zvládne díky funkci dva šálky kávy najednou.

Nesedí vám předvolená káva? Nevadí - každý nápoj můžete upravit přesně podle vaší chuti, dokonce si můžete upravený nápoj uložit, jako například -”káva pro mamku”. Zkrátka nejde konkrétně říci, že pro tuto příležitost je nejlepší tato káva. Vytvořte si tu “vaši”. Takovou, která vás nikdy nezklame. Přístroje Miele jsou vybavené dokonce komorou na mletou kávu, rozšiřte tedy možnosti vašeho kávovaru a přidejte k nim kombinace chutí namleté kávy. Třeba té od Frolíka.

Kávovary MIELE - Elektro Vlášek
Proč právě Miele

Ať už jde o vestavěné, nebo volně stojící kávovary, značka Miele se soustředí převážně na kvalitu přípravy kávy, aby káva byla vždy stejně tak perfektní. K tomu využívá nejkvalitnější technologie a materiály. Jedná se o baristu, který s vámi vydrží i 20 let.

Stroj, který je jednoduchý na udržování a provoz, takový který hned zapadne do vašeho života jako správný dílek puzzle. Pořiďte si osobního baristu, který vám den zpříjemní kdykoliv tou ideální kávou.

Hledáte kvalitní a spolehlivý kávovar? Podívejte se na naši nabídku kávovarů Miele zde.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka