Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Unikátní tyčové vysavače Miele Triflex 3 v 1

Vysavače Triflex 3 v 1

Vyberte si unikátní tyčové vysavače 3 v 1

Tyčové vysavače Miele Triflex 3 v 1 v sobě spojují výjimečný výkon srovnatelný s běžnými vysavači s překvapující flexibilitou. Už nebudete muset řešit, jestli je v dosahu zásuvka nebo se složitě vymotávat ze zamotaných kabelů. Díky těmto výkonným pomocníkům vysajete celý byt nebo dům rychle a jednoduše. Včetně těžko dostupných míst.
 

Mezi silné stránky vysavačů Miele Triflex patří:

 • Maximální výkon
  Sací síla, kterou vysavačům Miele zajišťuje technologie Vortex je bezkonkurenční. Ve spojení s 28 centimetrů širokým kartáčem Multi-Floor XXL Triflex s elektricky ovládaným válečkem proti nim nemají nečistoty žádnou šanci. Díky inteligentnímu systému rozpoznávání povrchu se navíc vysavač přizpůsobí každému typu podlahy. A abyste také vy byli v obraze i v temnějších koutech, jsou některé modely Miele Triflex vybavené LED osvětlením BrilliantLight.
 • Výdrž až 120 minut
  Jedna Li-Ion baterie od německého výrobce Varta zaručí až 60 minut vysávání. K vysavačům Miele Triflex dodáváme v základní výbavě hned dvě. To vám zajistí až 120 minut vysávání bez nutnosti dobíjení. Pokud byste potřebovali luxovat ještě o něco déle, tak to také nepředstavuje žádný problém. Nepoužívanou baterii jednoduše zapojíte do dobíjecí stanice a vyzvednete až ji budete opět potřebovat.
 • Výjimečná flexibilita
  Základním prvkem všech vysavačů Miele Triflex je PowetUnit, který obsahuje motorovou jednotku, baterii a zásobník prachu. Díky patentovanému systému 3 v 1 jednoduše upravíte umístění tohoto elementu. Pokud je ve spodní části přístroje, zaručuje snadnou manipulaci při vysávání a umožní vám vysavač kdekoliv samostatně postavit. Přemístěním do polohy pod rukojetí vám naopak poskytne možnost vyluxovat třeba pod nábytkem. A pokud při tomto sestavení PowerUnit odejmete, můžete snadno vyluxovat třeba okenní parapety nebo interiér auta.
 • Bezchybná hygiena
  Perfektní hygiena je jednou z priorit vysavačů Miele Triflex. Při vysávání se hrubé nečistoty usazují v prachovém zásobníku, ty jemnější jsou zachycovány prachovým filtrem. Mechanismus Twist2Open pak zajistí, že při vysypávání všechen nepořádek jednoduše vypadne. Díky speciálním filtrům vysavač zároveň čistí vzduch a zbavuje ho přítomných alergenů.
 • Snadné uložení
  Vysavače Miele Triflex jsou dodávány společně s praktickým držákem, díky kterému je můžete pověsit na zeď a ušetřit tak cennou podlahovou plochu. Pokud se vám ale nechce vrtat do stěny nebo vám tento způsob uložení jednoduše není sympatický, můžete vysavač s PowerUnit umístěnou ve spodní poloze kamkoliv postavit.

Jste z Hrace Králové, Pardubic a okolí?
Chtěli byste si vysavače Miele Triflex 3 v 1 vyzkoušet přímo u vás doma?
Pak můžete využít
jedinečnou nabídku Miele Centra Vlášek.

Vysavače Miele Triflex 3 v 1
 
 
 

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka