Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

120leté výročí Miele a jubilejní spotřebiče

120 let historie Miele

Rodinná firma Miele vznikla v malém vestfálském městě Herzebrocku v roce 1899. Založili ji společníci Carl Miele a Reinhard Zinkann společně s 11 spolupracovníky. Výroba odstředivek mléka a máselnic se z počátku odehrávala v budově bývalého mlýna. Největší německou továrnou na pračky, máselnice, odstředivky mléka, mandly a ždímačky se Miele stala už v roce 1914.

V aktuální době má Miele obchodní zastoupení v 50 zemích na všech kontinentech.  Zaměstnává přes 20 000 spolupracovníků. Firmu vede již 4. generace rodin zakladatelů: Markus Miele a Reinhard Zinkann.

Prémiová kvalita a perfektní péče o zákazníky

Firma působí 120 let na světovém trhu v oblasti profi a domácích spotřebičů v prémiové kvalitě. To vše je povýšeno perfektní péčí o zákazníky. V dnešní době jsou spotřebiče od Miele synonymem prvotřídních výrobků. V minulosti bylo portfolio výrobků mnohem širší. Mottem společnosti je od samého počátku fráze “Immer besser”, v překladu “Vždy lepší”.

Nadčasové funkce a technologie

Lidé z Miele stále pracují na lepších funkcích a technologiích. Ty pak do běžného života přináší větší komfort a pohodlí spokojených zákazníků. Maximální důraz se klade na šetrnost k životnímu prostředí a precizní zpracování.

Výkonné bezsáčkové vysavače

Oslavte s Miele 120 let inovací a vášně pro nové technologie. Spolu s výročím pro vás máme bezsáčkové vysavače MIELE Blizzard CX1 Jubilee PowerLine. Jedná se o výkonné vysavače s technologií Vortex - 890 W. Mají v sobě zabudovaný bezúdržbový hygienický filtr Lifetime.

Infografika Miele

V minulém článku historie společnosti Miele v infografice si můžete prohlédnout infografiku, v které si přehledně prohlédnete celou historii Miele rok po roku. V grafice se dozvíte, v kterém roce začla Miele vyrábět hrncové typy vysavačů nebo bubnové pračky. Spolu s těmito informacemi se v článku dozvíte zajímavá fakta o historii a filozofii firmy.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka