Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

HEPA AirClean filtr Miele

Co je HEPA AirClean filtr u vysavačů Miele? Přečtěte si v našem slovníku pojmůHEPA AirClean = druh vysoce účinné filtrace, která je vhodná především pro alergiky

Pojem HEPA skrývá zkratku High Efficiency Particulate Arrestance - v překladu "zachytávání mikročástic s vysokou účinností".Systém filtrů HEPA AirClean u vysavačů Miele dokáže zachytit i jemný prach a alergeny – ideální pro lidi s alergií na prach. Ukazatel Timestrip® uživatele informuje, kdy je vhodné filtr vyměnit. HEPA filtry Miele jsou tak účinné, že zachytí i ty nejjemnější částice prachu a alergeny až z 99,999 % (podle normy EN 60312-1).

Takto vysoký filtrační výkon byl potvrzen zdravotnickou organizací „Allergy UK“ a systém byl certifikován jako vhodný pro alergiky. Pro své celkově dobré vlastnosti při zachycování prachu získal např. vysavač Miele Blizzard CX1 pečeť kvality „Seal of Approval“.

Alergicky na domácí prach by měli vybírat vysavače, které jsou z výroby vybaveny HEPA filtrem a speciálním utěsněním těla vysavače. Tyto přístroje zaručí, že vyfukovaný vzduch bude čistší než běžný vzduch v místnosti. Na základě těchto vlastností TÜV Nord alergikům výslovně doporučuje některé vysavače Miele. Aby si přístroj uchoval tento vysoký filtrační výkon po celou dobu své životnosti, musíte používaný a zanesený HEPA filtr pravidelně měnit - zhruba 1x ročně.

Které vysavače mají HEPA filtraci vhodnou pro alergiky? Zobrazit produkty v e-shopu »

Zobrazit slovník pojmů »

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka