Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Jaký si vybrat vysavač Miele?

Společnost Miele nabízí širokou škálu kvalitních vysavačů různých modelů. Záleží na vašich osobních požadavcích a preferencích o jaký typ vysavače budete mít zájem. Celou nabídku lze rozdělit do tří velkých kategorií.

 

Podlahové vysavače

Vysavače Miele První kategorií jsou podlahové vysavače Miele, jedná se o pracovité multitalenty, kteří zvládnou pohodlně vysát i velké plochy. Díky svému klasickému tvaru a pogumovaným pojezdovým kolečkům DynamicDrive, umožňujícím otočení o 360° lze vysavačem jednoduše pohybovat po místnosti bez nutnosti velké námahy. 
Další ulehčení představuje navíjení kabelu pomocí nášlapného tlačítka. Konstrukční řady jako S6, S8, C2, C3 či CX1 jsou vybaveny funkcí, kdy se pouze jediným stisknutím navine celý kabel a uživatel není nucen se zbytečně ohýbat.
Zvýšení maximálního výkonu až na 900 Wattů po dobu jedné minuty lze dosáhnou pomocí funkce Boost. Modely vysavačů S700, S5 a S8 obsahují chránič z měkkého plastu, sloužící k ochraně nábytku, stěn ale i samotného přístroje.  

Podlahové vysavače lze ještě rozdělit na klasické sáčkové a poté na bezsáčkové.Bezsáčkové vysavače od Miele se vyznačují vysokým výkonem a jednoduchou obsluhou. Díky technologii Vortex, zajišťující rychlé proudění a třídění hrubých nečistot od jemného prachu lze docílit prvotřídního čistícího výkonu

 


Ruční vysavače

Vysavače Miele Druhou kategorií jsou ruční vysavače Miele. Hlavní výhodou je jejich váha a snadné ovládání. Díky úzkému tělu a nízko usazenému těžišti jsou velmi obratné a ideální do úzkých a malých prostor za nábytkem.
Ruční vysavače Miele chrání omezovač teploty proti přehřívání. Při neúmyslném ucpání vysavače z důvodu například vysátí nadměrných částí, dojde k automatickému vypnutí motoru. Po odstranění lze vysavač opětovně bez problému použít.

Ruční vysavače Miele dosahují akčního rádiusu 9 m. Lehce nastavitelná univerzální teleskopická trubice Miele umožňuje individuální úpravu pracovní výšky přesně podle daného uživatele. Ne nápadný detail, ulehčující práci je protiskluzový povrch rukojetě, díky kterému lze vysavač opřít o stěnu či dveře bez obavy zničení přístroje.

 

Automatické robotické vysavače

Vysavače Miele
Třetí kategorií jsou robotické vysavače Miele vysávající zcela automaticky bez nutnosti vaší přítomnosti. Funkce Smart Navigation kombinuje 3 různé technologie. Kamery zajišťují spolehlivou navigaci a přesné rozpoznávání předmětů. Senzory zabudované v těle vysavače snímají okolí a zabraňují kolizím s nábytkem. Efektivní čištění na špatně dostupných místech zajišťují dlouhé postranní kartáče.
Máte v místnostech koberce? Pro robotické vysavače Miele žádný problém! Přechod mezi podlahou a kobercem vysavač zvládne díky silnému pohonu a neklouzavým kolečkům. Energii vysavači zajišťují lithiovo-iontové akumulátory, které po vybití upozorní robotického vysavače. Ten zajede do dobíjecí stanice, kde se nabije a automaticky po nabití pokračuje v práci tam, kde skončil. Celý proces automatického vysávání vašeho bytu robotickým vysavačem lze mít pod kontrolou díky dálkovému ovládání.
 

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka