Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Je značka Miele skutečně tak drahá?

O firmě MieleCo je Miele vlastně za značku

“Vždy lepší” - to je motto značky, které je starší více než 100 let. Firma Miele byla založená jedenácti spolupracovníky s jasnou vizí. Z počátku firma vyráběla pouze stroje na odstřeďování mléka, ale v dnešní době své portfolio produktů značně navýšila.

V německém Herzebrockue se roku 1899 zrodila firma, která upřeně hledí za naplněním svého cíle - být vždy lepší!

Hlavní priority pro tvorbu perfektního produktu

Firma Miele se snaží dostat se na pozici nejdůvěryhodnější a nejžádanější značky v sortimentu prodeje domácích spotřebičů. Zatím se jim toto poslání daří naplňovat s přehledem.

V této cestě je provázelo několik zásadních rozhodnutí, o tom jaký produkt vytvářet. Společnost se vytváří produkt takový, aby se nejen hodil do jakéhokoliv prostředí, ale aby šel také komfortně ovládat.  To umožňují jednoduché a přehledné aplikace běžící na dotykovém displeji. Firma garantuje 20letou životnost každého z jejich spotřebičů, takže s každým nákupem nekupujete klasický elektrospotřebič, ale parťáka na značnou část vašeho života.

Pohodlí z domova díky Miele

Není pro vás ideálnější značka domácích spotřebičů, nebo alespoň ne pro 90% německých obyvatel, kteří již značku Miele vyzkoušeli, všichni zůstávají této značce věrní. Firma Miele je nekompromisní, alespoň co se týče kvality a životnosti. Ani jedna z těchto položek nejde na úkor té druhé. Pokud vám jde o sladěnost a trvanlivost domácích spotřebičů pak jste na dobrém místě, protože nikdo jiný se tak nesnaží o variace designu všech produktů.
 

Programy a funkce produktů

Jedním z důvodů, proč je značka na prvním místě i u institucí jako je STIFTUNG nebo WARENTEST (instituce kontrolující kvalitu domácích spotřebičů), je pravděpodobně množství programů a funkcí, které spotřebiče nabízí spolu s komfortním ovládáním. Navíc vše co firma vyrábí, tak to dělá s láskou a se smyslem pro detail. Nejen že vás produkt nezklame funkčností, ale ani krásou.

Spotřebiče MieleVybavte si dům domácími spotřebiči Miele

Potřebujete si vybavit celý dům? Miele vám nabízí možnost sladění všech spotřebičů do stejného vzhledu. Automatické funkce vám natolik zpříjemní život, že jiného domácího pomocníka už chtít nebudete. Navíc, pokud se necítíte na zprovoznění spotřebiče, tak profík z Miele zavítá až k vám domů. Možná proto je i značka Miele již po sedmnácté v řadě určena jako číslo jedna v servise prodaných produktů.

Rodinná společnost, která si jde za svým cílem

Časem se značka stala synonymem pro “myšlení a jednání s výhledem na budoucnost”. Nákupem Miele nekupujete jen samotný spotřebič, ale také pocit kvality a zabezpečení, protože víte, že se nemusíte na přibližně 20 let starat o chod domácnosti. Navíc, hladký design spotřebiče způsobí, že nepřijde moment, kdy budete s produktem nespokojeni.

Takže otázka, zda je Miele opravdu drahá, není správná. Lepší je ptát se, zda se vám nákup produktu časem vyplatí? A odpověď je zcela jasná…

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka