Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Ledničky a mrazničky značky Miele

Ledař, již neexistující povolání

Rozdíl mezi ledničkou a mrazničkou? Lednice uchovává potraviny při teplotě okolo 4 °C, zatímco v mrazicím boxu je teplota až −20 °C.

Doby, kdy se uchovávaly potraviny v chladných sklepech nebo vám led obden nosili ledaři je již minulostí. První ledničky do domácností přišli až ve 20. letech 20. století, před nimi byli lidé nuceni uchovávat potraviny jinými způsoby – zavařováním, nakládáním, vyuzením atd. 

Široký výběr

Značka Miele nabízí samostatně oddělené vestavné či volně stojící chladničky a mrazničky nebo kombinace obojího – chladničky s mrazničkou.

Chladnička s mrazničkou disponuje chladící i mrazicí částí spojující pohodlné a šetrné uložení čerstvých i mražených potravin.

Hlavní výhody ledniček a mrazniček Miele

Kombinované chladničky s mrazničkou nabízejí Blackboard edition, jedná se matný povrch skleněných čelních dvířek, na který lze psát či malovat. Vzkazy od vašich blízkých, že jídlo máte připravené v ledničce již nepřehlédnete.

​Značka Miele myslí i do budoucnosti, a proto se snaží o odpovědný a šetrný přístup k energetické náročnosti. Díky moderním izolačním materiálům a účinnému chladícímu okruhu lze vytvořit soulad výkonnosti a energetické úspornosti tříd A++ a A+++.

Funkce DynaCool zajistí rovnoměrnou teplotu uvnitř celé chladničky. Již nemusíte přemýšlet, zda tuto potravinu uložit ve vyšším či nižším patře chladničky, protože pro všechny části panují stejné podmínky.

Díky funkci PerfectFresh Pro vám potraviny vydrží až 5 x déle čerstvé. Speciální teplotní rozsah v kombinací s optimální vlhkostí vzduchu vám déle uchová živiny, konzistenci a chuť potravin a tím i vyšší kvalitu a požitek z jídla.

Otevíráte ledničku i když nemáte hlad? Příjemné a dobře známé osvětlení ledniček vám zajistí nové LED osvětlení skleněných polic FlexiLight. Individuálně umístěné osvětlení v rámci celé ledničky vám zajistí dostatek neoslňujícího světla i při velkém počtu uskladněných potravin.

V letních měsících se zajisté bude hodit funkce IceMaker, která pro vaši chladničku s mrazničkou automaticky vyrobí až 100 čerstvých kostek ledu denně. Ledové kostky se vyrábějí průběžně až po naplnění zásobníku, vám zbývá už jen užít si ledově vychlazený nápoj.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka