Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Miele přichází na trh s řadou ekologických sušiček s třídou A+++Rodinná firma Miele nyní nabízí svým zákazníkům další ekologické řešení pro jejich domácnost - sušičky s lepšími ekologickými parametry za příznivé ceny a testovanou životností na 20 let


Sušení ekologicky a účinně s A+++

Sušení prádla vyžaduje velkou spotřebu energie, a proto je moudré brát v potaz třídu energetické účinnosti před koupí nového spotřebiče. Miele se zaměřuje na ekologické technologie při vývoji nových produktů a nyní nabízí mimořádně účinné sušičky prádla, které jsou ještě úspornější než hranice aktuálně nejlepší třídy A+++
 

EcoDry

Technologie EcoDry ušetří nejen Váš čas, ale i Vaše peníze díky krátkým programům a nízké spotřebě energie. Patentovaný filtrační systém Miele s bezúdržbovým tepelným výměníkem nedovolí usazení nečistot a garantuje maximální výkon po celou životnost přístroje. 

PowerFresh

Tato magická funkce Vaše prádlo obratem osvěží tím, že ho navlhčí párou, která pomůže rozpustit a odstranit pachy zachycené v látce, a poté jej vysuší. Pro dosažení nejlepšího účinky použijte v kombinaci s flakónem DryFresh, který pachy zneutralizuje a dodá prádlu vůni. Ideální řešení pro sezónní oblečení, které bylo chvíli nenošeno.

HygieneDry

U Miele je důležitá nejen svěžest a čistota, ale i hygiena. Z prádla sušeného na stupeň „extra suché“, je odstraněno 99,99 % bakterií, díky dlouhému působení teploty. Sušičky s tepelnými čerpadly se vyznačují především vysokou energetickou účinností, což znamená, že Vaše prádlo vysuší mimořádně úsporně. 


 

DryCare 40

Sušičky Miele jsou tak šetrné, že do nich můžete dát i oblečení, které lze prát pouze na 40 °C a mají na štítku uvedeno, že textilie není vhodná pro sušení v sušičce prádla. Přístroj sníží teplotu vzduchu během procesu, aby byly choulostivé textilie sušeny šetrně. Výsledkem jsou měkké textilie, které drží tvar. Tuto funkci lze zvolit k celé řadě programů jako bavlna nebo košile. 


SilenceDrum

Díky speciální konstrukci unikátního bubnu SilenceDrum už neuslyšíte nežádoucí chrastění knoflíků a zipů. Vnější strana bubnu je opláštěna tlumicími pásy z filcu, což značně snižuje hluk.
 

Podívejte se jak funguje tepelné čerpadlo v sušičkách prádla Miele

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka