Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Nejlepší pračka se sušičkou Miele WTH 130 oceněna zlatou medailí v dTestu!

Vítězem se opět stává Miele! Tentokrát dle vyjádření časopisu dTest v kategorii pračky se sušičkou. V lednovém vydání byla za nejlepší volbu zvolena profesionální Miele WTH 130 WPM, která dle redaktorů nejen dobře pere a spotřebuje málo energie, ale je také ze všech testovaných praček se sušičkou nejméně hlučná.

Tato pračka se sušičkou již není v nabídce. Aktuální nabídku praček se sušičkou nabízíme v našem e-shopu zde »

Proč pračku se sušičkou?

Pračka se sušičkou prémiové značky Miele splní očekávání i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Pokud chcete ušetřit místo a pořídit si jen jeden spotřebič, bude skutečně tou nejlepší volbou. V případě Miele je rozdíl mezi samostatnou pračkou či sušičkou a přístrojem 2 v 1 pouze v místě, které ve vaší koupelně zabírá.

Pračka se sušičkou se o vaše prádlo postará stejně dokonale jako pračka a následně jej usuší stejně profesionálně jako sušička. Další podstatné body však získává v úspoře času - proces praní a sušení totiž není přerušen a vy se proto nemusíte starat o přendávání prádla z jednoho přístroje do druhého.

Miele je také tak individuální a intuitivní jak potřebujete. Projevuje se to například v nastavení manažera programu, díky kterému si můžete programy upravit v souladu s vlastními požadavky.

Vítěz testu dTest Pračky se sušičkouStarosti si nemusíte dělat ani s čištěním spotřebiče. Samočisticí zásobník na prací prostředek AutoClean se při každém programu důkladně propláchne několika silnými proudy vody. Nedochází tak k ulpívání zbytků pracího prostředku.

Prvotřídní je i povrch, do kterého je přístroj zahalen - vysoce kvalitní smalt je odolný proti poškrábání, korozi, působení kyselin a louhů, snadno se čistí a je barevně stálý.
 

Usnadněte si život. Pořiďte si to nejlepší!

Vybírat můžete ze dvou modelů praček se sušičkou s různou kapacitou prádla:

 
 

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka