Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Nový akumulátorový vysavač Miele Triflex HX2 - o 60 % výkonnější!

Nový vysavač Miele Triflex HX2

Přichází nová verze akumulátorového vysavače Miele Triflex HX2

Tyčové bateriové vysavače Miele Triflex 3 v 1 v sobě spojují výjimečný výkon srovnatelný s běžnými vysavači s překvapující flexibilitou.

Co je nového u Miele Triflex HX2:

 • nový motor Digital Efficiency Motor produkuje o 60 % vyšší sací výkon, než předchozí verze Miele Triflex HX1
 • spolu s elektrickým kartáčem a vysoce výkonnou technologií Vortex předčí i nejvýkonnější síťový vysavač Miele Complete C3
 • navrženo v Německu, vyrobeno v Německu

Výjimečná flexibilita

Základním prvkem všech vysavačů Miele Triflex je PowetUnit, který obsahuje motorovou jednotku, baterii a zásobník prachu. Díky patentovanému systému 3 v 1 jednoduše upravíte umístění tohoto elementu. Pokud je ve spodní části přístroje, zaručuje snadnou manipulaci při vysávání a umožní vám vysavač kdekoliv samostatně postavit. Přemístěním do polohy pod rukojetí vám naopak poskytne možnost vyluxovat třeba pod nábytkem. A pokud při tomto sestavení PowerUnit odejmete, můžete snadno vyluxovat třeba okenní parapety nebo interiér auta.

Komfortní režim

Režim dosahu Kompaktní režim
Komfortní režim u Miele Triflex HX2 Režim dosahu u vysavače Miele Triflex HX2 Kompaktní režim u Miele Triflex HX2
     

Už nebudete muset řešit, jestli je v dosahu zásuvka nebo se složitě vymotávat ze zamotaných kabelů. Díky těmto výkonným pomocníkům vysajete celý byt nebo dům rychle a jednoduše. Včetně těžko dostupných míst.

Další silné stránky vysavačů Miele Triflex patří:

 • Inteligentní kartáč Multi-Floor
  Díky inteligentnímu systému rozpoznávání povrchu se navíc vysavač přizpůsobí každému typu podlahy. A abyste také vy byli v obraze i v temnějších koutech, jsou některé modely Miele Triflex vybavené LED osvětlením BrilliantLight.
 • Výdrž až 120 minut
  Jedna Li-Ion baterie od německého výrobce Varta zaručí až 60 minut vysávání. K vybraným vysavačům Miele Triflex dodáváme baterie dvě. To vám zajistí až 120 minut vysávání bez nutnosti dobíjení. Pokud byste potřebovali luxovat ještě o něco déle, tak to také nepředstavuje žádný problém. Nepoužívanou baterii jednoduše zapojíte do dobíjecí stanice a vyzvednete až ji budete opět potřebovat.
 • Bezchybná hygiena
  Perfektní hygiena je jednou z priorit vysavačů Miele Triflex. Při vysávání se hrubé nečistoty usazují v prachovém zásobníku, ty jemnější jsou zachycovány prachovým filtrem. Mechanismus Twist2Open pak zajistí, že při vysypávání všechen nepořádek jednoduše vypadne. Díky speciálním filtrům vysavač zároveň čistí vzduch a zbavuje ho přítomných alergenů.
 • Snadné uložení
  Vysavače Miele Triflex jsou dodávány společně s praktickým držákem, díky kterému je můžete pověsit na zeď a ušetřit tak cennou podlahovou plochu. Pokud se vám ale nechce vrtat do stěny nebo vám tento způsob uložení jednoduše není sympatický, můžete vysavač s PowerUnit umístěnou ve spodní poloze kamkoliv postavit.

Vysavače Miele Triflex 3 v 1

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka