Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Pračky a sušičky Miele nyní se zárukou 10 let zdarma

Vždy lepší

Pračky a sušičky Miele nyní se zárukou 10 let zdarma Světoznámá značka spotřebičů Miele se snaží být stále lepší “immer besser” a dokazuje to novými a novými věcmi. Jednou z posledních novinek je desetiletá záruka na vybrané spotřebiče zdarma. Proč 10 let, když obvyklá doba záruky je 2 roky? Jelikož ve firmě Miele svým přístrojům věří natolik, že jsou ochotni svým zákazníkům nabídnout i 10letou záruku

Prodlouženou záruku získáte do konce roku 2020
Prodloužená záruka pokračuje po uplynutí zákonné dvouleté záruky dalších osm let. Po celou dobu se firma Miele zavazuje k odstranění závad nebo výměně poškozených dílů. Samozřejmostí je hrazení nákladů spojenými s odstraněním závad ze strany Miele.

JAK ZÍSKAT PRODLOUŽENOU ZÁRUKU? 

Jednoduše. Stačí, pokud přijdete k nám na prodejny nebo e-shop a koupíte si jeden z vybraných modelů:


Akce prodloužené záruky platí v období od 1.2.2020 do vyprodání zásob, nejpozději však do 31.12.2020. Více informací o podmínkách. Prodloužená záruka se nevztahuje na používání přístrojů pro firemní, živnostenské či komerční účely.

Přístroj je nutné registrovat prostřednictvím tištěného registračního formuláře nebo online do 1 měsíce od zakoupení přístroje, nejpozději však 31.12.2020.
 

Dokoupení záruky i na ostatní spotřebiče? Ano!

Pračky a sušičky Miele nyní se zárukou 10 let zdarma Bezstarostnost ohledně domácích spotřebičů? U Miele je to možné, po uhrazení jednorázového poplatku, Vám Miele nabídne záruku na dobu 5 nebo 10 let. Je tedy jen na vás, jaký časový horizont zvolíte. Platnost prodloužené záruky Miele začíná v návaznosti na standardní záruku a je platná po dobu dalších tří nebo osmi let (podle zvolené délky prodloužené záruky).

Prodloužená záruka Miele se vztahuje na: vestavné kuchyňské přístroje, chladicí přístroje (kromě přístrojů MasterCool), pračky, sušičky, mandly  a volně stojící myčky Miele. Naopak, nelze ji zakoupit na: vysavače, žehlicí systém FashionMaster, vestavné nebo volně stojící kávovary, přístroje Ranges, přístroje MasterCool a přístroje Miele Professional. 
Hodnota prodloužené záruky Miele podle délky platnosti: 

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka