Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Proč si pořídit kávovar Miele

Novodobý nápoj? Ne!

Káva, nápoj, který se připravuje ze semen plodů rostliny zvané kávovník. Toto ovoce bylo objeveno v 6 st.n.l. v Etiopii (v provincii Kaffa) a postupně se rozšířilo na Arabský poloostrov. První kavárna vznikla v 16. století v tureckém Istanbulu. Nástup kávy v Evropě byl složitější, protože katoličtí kněží ji považovali za „ďáblův nápoj“ a zakazovali ji pít. Na první českou kavárnu jsme si museli počkat na začátek 18. století, kdy ji otevřel v Brně v roce 1702 Turek Ahmed.

Příprava kávy na plotně?

Doba, kdy jste si museli nejdříve připravit vařící vodu v kastrólku na plotně a poté ji slít do hrnečku je již dávno minulostí. Historie kávovarů si prošla dlouhou cestu. První kávovar na překapávanou kávu, tzv. „biggin“ byl sestrojen ve Francii v 19. století. Následoval Napierův vakuový kávovar nebo ještě oblíbenější perkolátor, který lze ještě dodnes spatřit ve spoustě italských domácností. V roce 1901 Ital Luigi Bezzera z důvodu zkrácení času svých zaměstnanců u pití kávy vynalezl kávovar na espresso.

Široký výběr

U značky Miele můžete vybírat z široké škály kávovarů. Základní dělení je na kávovary vestavné a kávovary volně stojící. Volně stojící kávovary s mlýnkem lze umístit kamkoliv vás napadne. K vůni čerstvě namleté kávy stačí stisknout tlačítko a můžete si vychutnávat dokonalou chuť a aroma kávy. Vybírat lze od základních modelů CM5 až po profesionální kávovary řady CM7.

Vestavné kávovary, které lze jednoduše zakomponovat do designu vaší kuchyně budou vaší radostí každý den. Vestavné kávovary lze rozdělit na dvě skupiny. První z nich jsou kávovary na zrnkovou kávu, u kterých můžete jako profesionální barista přizpůsobit intenzitu namletí nebo teplotu vody přesně podle vaší chuti. Máte raději mletou kávu? Kávovary Miele obsahují kromě zásobníku na kávová zrna také komoru na mletou kávu. Druhou skupinou jsou vestavné kávovary Nespresso, kávovary fungující na systému kapslí. Pohodlnější obsluha a snazší čištění při stejné kvalitě kávy?  Ano, vestavné kávovary Nespresso Miele mají integrovaný zásobník až na 20 kapslí a vybírat lze až z 16 druhů káv.

Výhody kávovarů Miele

Miele dbá v první řadě na bezpečnost, nejinak je tomu u kávovarů, kde stisknutím jediného tlačítka zablokujete zprovoznění, např. nechtěné zapnutí přístroje dětmi. Kávovary Miele dělají kávu při nízké hlučnosti, mletí kávy je mimořádně tichou záležitostí i při perfektních výsledcích. Funkce OneTouch for Two umožňuje kávovarům s mlýnkem jedním stisknutím tlačítka připravit současně dvě chutné kávy. Pomocí čidla CupSensor vám kávovar automaticky nastaví správnou polohu a výšku výstupní trysky přesně podle vašeho oblíbeného šálku. Díky optimální vzdálenosti se docílí perfektní crema a zabrání se zbytečnému znečištění.

Volně stojící kávovary řady CM7 lze jednoduše propojit s vaším mobilním zařízením pomocí WiFi. Funkce MobileStart vám umožní připravit kávu i na dálku. Možnost propojení vám přinese větší komfort při objednávání kávy nebo čistících prostředků přes aplikaci Miele@mobile. Po přípravě kávového nápoje s mlékem se automaticky spustí propláchnutí všech rozvodů, rozvádějící mléko. Díky systému ComfortClean lze celou řadu komponent kávovarů umývat v myčce na nádobí.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka