Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Proč si pořídit pračku Miele

Valcha? Už ne

Dobám praním prádla na valchách nebo otáčením kliky na ruční pračce už dávno odzvonilo. První pračku sestrojil německý přírodovědec a teolog Jacob Christian Schäffer v roce 1767. Od té doby se mnohé změnilo, pračka se stala běžným domácím spotřebičem po celém světě.

Široký výběr praček MieleŠiroký výběr

U značky Miele můžete vybírat z široké škály automatických praček. Základní dělení je na pračky s předním plněním a pračky s horním plněním
Kterou vybrat? Záleží na vašich požadavcích. Pračky s předním plněním lze pohodlně obsluhovat zepředu a mají možnost instalace do více podob. Díky obsluze shora u praček s horním plněním není potřeba tolik prostoru jako u praček s předním plněním.

Výhody praček Miele

Firma Miele se snaží o hospodárnost a odpovědný přístup k přírodě od samého založení. Proto u svých praček používá funkci PowerWash 2.0, která docílí vyprání prádla až o 40 % šetrněji než je u energetické třídy A+++ požadováno. Vše díky technologii Spin&Spray jejíž tajemství je použití nízké hladiny vody a ušetření jejího ohřevu.

Funkce TwinDos je automatické dávkování tekutého pracího prášku. Díky automatickému dávkování v určitých fázích pracího procesu ušetříte na rozdíl od ručního dávkování až 30 % pracího prostředku. Další výhodou je perfektně čisté prádlo.

Funkce praček Miele vás ohromíSkvrny jsou staré jako lidstvo samo, polijete se kávou nebo vínem a teď co s tím? Máme pro vás řešení ve formě funkce Skvrny u praček Miele. Aktivace této funkce zintenzivní mytí a vaše skvrny zmizí.

Jdete večer na párty ale váš oblíbený outfit je v prádelním koši? Praní v malém počtu věcí je nešetrné, neekonomické a další nee... že? Kdepak, s naší funkcí SingleWash, praní i do hmotnosti 1 kg se vyplatí. Tento program si sám nastaví čas potřebný k praní, spotřebu vody a elektrické energie. 

Vytopení bytů? S námi už ne

Bojíte se vytopení svého bytů či sousedů pod vámi? Se značkou Miele již nemusíte, na všechny systémy ochrany proti poškození vodou ve vaší domácnosti se vztahuje 20letá záruka Miele. Předpokladem je odborná instalace. K výše popsané záruce ani nedojde, protože pračky Miele chrání systém Watercontrol (WCS), který díky senzorům hladiny vody rozpozná unikající vodu a přítokový ventil uzavře a vodu odčerpá.

Ocenění kvality

Kvalita praček Miele je podpořena několika úspěchy v různých testech. Za zmínku stojí vítězství v dTestu, kde mezi 13 automatickými pračkami vyhrála pračka Miele WDB 030 Eco. Další úspěch značka Miele zaznamenala v kategorii spolehlivosti značek, kde ji spotřebitelé uvedli na prvním místě. 87 % z nich nezaznamenalo žádnou poruchu.

Podívejte se na video a naučte se využívat všech výhod myček MIELE

Pračka a sušička v jednom? U nás ano

Spotřebič spojuje kvalitně vybavenou pračku s předním plněním s kondenzační sušičkou. Ideální pro lidi s vysokými nároky, ale malým prostorem.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka