Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Uklízeč a hlídač v jednom

Robotický vysavač Scout RX2

Robotické vysavače se v českých rodinách vyskytují čím dál častěji. Přináší nejen užitek a pohodlí, ale především šetří čas. Robotický vysavač Miele Scout RX2 se liší od ostatních novými technologiemi, které jsou zasazeny v těle přístroje a dělají z normálního vysavače spíše robotického uklízeče vaší domácnosti. 
 

Funkce Mobile control

Robotický vysavač Scout RX2 lze ovládat přes mobilní aplikaci kdykoliv a odkudkoliv. V aplikaci uživatel nalezne spoustu užitečných informací o samotném produktu a mapu znázorňující trasu vysávané oblasti. Díky tomu, může jednoduše naplánovat přesný čas vysávání a místnost, kterou chce uklidit.  Celý systém vzdáleného ovládání funguje díky spojení serveru Miele Cloud a domácí Wi-Fi sítě, ke které je robotický vysavač připojen. Pro úplnou kontrolu nad úklidem vaší domácnosti slouží funkce Home Vision. Kamera umístěna na robotickém vysavači vysílá živý přenos vysávajícího místa přímo na vaše mobilní zařízení. Tento doplněk lze využít i jako nenápadný hlídač vašeho bytu. Pro bezpečné vysílání obrazu probíhá celý přenos šifrovaně.

Robotický vysavač s živým přenosem

 

Corner Brush

Každý kdo kdy uklízel zná problém s čištěním rohů. Špatnou dostupnost okrajových ploch robotický vysavač Scout RX2 řeší bočními kartáči, které přesahují velikost přístroje a umožňují dokonalý úklid i velmi nedostupných míst vašeho domů. V případě kontaktu s překážkou robotický vysavač jednoduše zasune boční ramena dozadu. Boční ramena jsou jednou ze čtyř základních komponent pro funkci Quattro Cleaning Power, která využívá pro spolehlivé odstranění nečistot motor s vysokými otáčky a sacím otvorem. Celková doba výdrže robotického vysavače Scout RX2 je 120 minut.

Robotický vysavač s živým přenosem

 

3D Smart Navigation

Nová navigační technologie pro lepší rozpoznání prostoru umožňuje přesné nasnímání geometrie místnosti. Robotický vysavač systematicky projede celou místnost bez kontaktu s jakoukoliv řekážkou a po skončení se vrátí k nabíjecí stanici. Celý proces je založen na kombinaci infračervených senzorů, stereokamer, geosenzorů, vyspělé elektroniky a softwaru umožňující navigaci i za tmy. 

3D Smart Navigation

 

Pokud potřebujete pomoc při výběru vhodného robotického vysavače, neváhejte
nás kontaktovat na tel. čísle: +420 777 922 700 a nebo e-mailu: info@elektrovlasek.cz.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka