Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Výhody pračky se sušičkou Miele

Váháte nad tím, zda si koupit samotnou pračku nebo pračku se sušičkou Miele? Stále si nejste jisti? Ukážeme vám, v čem jsou hlavní výhody setu pračka se sušičkou Miele a věříme, že po přečtení tohoto článku vám toto rozhodnutí nebude dělat problém.

SteamCare - vyhlazení textilie pomocí páry | elektrovlasek.czŠetření místa v domácnosti

Bezpochyby největší plus pračky se sušičkou je to, že pokud doma nemáte dostatek místa a nebo toto místo nechcete využít na dva spotřebiče odděleně, tak je pro vás set těchto dvou spotřebičů ideální a splní váš požadavek na maximum.

Šetření času při praní a sušení

Další výhoda pračky se sušičkou Miele je ta, že pokud byste měli tyto spotřebiče odděleně, tak se musíte trápit s načasováním, kdy bude prádlo vyprané a poté jít k pračce, přendat prádlo do sušičky a opět čekat. S tím si ale v Miele poradili a jakmile se prádlo vypere, automaticky se začne sušit. Stačí, když přijdete domů a vyndáte prádlo z "pračkosušičky" suché a máte o starost méně.

 

Moderní systémy praček a sušiček

Položili jste si při nákupu nové pračky nebo sušičky otázku, zda ji budete umět ovládat a využijete všechny její funkce? I na takové situace Miele myslelo a vyvinulo technologii nastavení manažera programu. Ten umožňuje nastavit spotřebič podle uživatelské příručky dle vašich preferencí a takové nastavení následně uložit. Takže ovládání spotřebiče je následně velmi intuitivní a splní požadavky i těch nejnáročnějších spotřebitelů.

Údržba pračky a sušičkyPračka se sušičkou Miele | elektrovlasek.cz

Trápit se nemusíte ani s náročným čištěním pračky a sušičky od zbytku pracího prášku. Zásobník na prací prostředek AutoClean se po každém programu propláchne silným proudem čisté vody a vaše pračka se sušičkou bude jako nová. To znamená další úspora času pro vás.

Shrnutí a další výhody pračky se sušičkou Miele:

  • Úspora prostoru v domácnosti

  • Ušetří čas při praní a sušení

  • Nastavení manažera programu

  • Bezproblémová údržba

  • Pračka se sušičkou Miele WTH 130 vítězem dTestu

Pevně věříme, že rozhodnutí zda si koupit pračku se sušičkou Miele nebude těžké a rovnou se můžete podívat na naši nabídku spotřebičů 2v1 (pračka se sušičkou Miele).

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka