Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Nová generace chladniček K 7000 od Miele je tady

 

 


 

 

 


 

Spotřebiče oceněné prestižní cenou iF Design Award 2021 Vám představí nové standardy uchovávání potravinNová generace vestavěných chladniček nabízí komfort a flexibilitu již od 36 990 Kč a funkce, které Vás rozhodně zaujmou! Miele představuje profesionální skladování pro každou domácnost. Systém PerfectFresh nastaví klima, které uchová zeleninu a ovoce v zásuvce několikanásobně déle čerstvé díky aktivnímu procesu zvlhčování a optimální teplotě mezi 0 °C a 3 °C. Chladnička do přihrádky s čerstvými potravinami rozprostře jemnou mlhu chránící nejen kvalitu potravin, ale i cenné vitamíny. Vaše jídlo bude vždy v té nejlepší kvalitě. 
Už jste slyšeli o FlexiTray - skleněné policy, která zaplňuje celou plochu, a přesto je otočná o 180 stupňů? U Miele je opravdu všechno možné! Spotřebič navíc disponuje vertikálně posuvnými policemi, do kterých se s přehledem vejde i velká láhev s džusem. Přenastavte si tedy výšky polic ve dvířkách a prostor maximálně využijte.
Atribut CleanSteel znamená konec nechtěné kondenzaci na zadní stěně a s funkcí DynaCool už nikdy nemusíte řešit, kam co dát.Ventilátor optimálně cirkuluje chladný vzduch, což zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty po celém spotřebiči.

Zcela bezúdržbové LED osvětlení FlexiLight 2.0, zabudované do skleněných polic, je jasné, efektivní a příjemné. Neoslňuje a pohybuje se zároveň s posouváním police. Unikátní pásy s LED světly, které byly vyvinuty speciálně pro Miele, se nachází po celé šířce skleněných polic. Pokud máte spotřebič s výrobníkem ledu, tak si ho můžete navíc stylově nasvítit.

Přestaňte zbytečně špinit nádobí a přendavat jídlo. Díky velké hloubce lze nad spodní úroveň zásuvek uložit až celý pečicí plech s funkcí ComfortSize.
Všechny spotřebiče jsou s výjimkou základních modelů propojitelné prostřednictvím WiFiConn@ct. Takže pokud si nemůžete vzpomenout, jestli jste zavřeli chladničku nebo ne, tak se můžete podívat na servisní oznámení na Vašem smartphonu či tabletu.

Na špičkovém designu a užitečné technologii Miele záleží, a tak dává možnost ovládat chladničku sladěnou do designu a barvy vestavných spotřebičů generace 7000 intuitivně s dotykovým displejem
A aby byly chladničky skutečně nízkoúdržbové, tak se dají odkládací plochy na vnitřní straně dvířek snadno vyjmout a umýt v myčce nádobí s funkcí ComfortClean. 


Navštivte náš showroom v Hradci Králové ještě dnes a objevte nezapomenutelný svět Miele spotřebičů! 

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka