Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Nové myčky řady 7000

Světová novinka: myčka s automatickým dávkováním

Budoucnost v podobě myček nádobí generace 7000 je tady! Světová revoluční novinka od Miele v oblasti mytí nádobí míří na český trh. Nová funkce automatického dávkování díky integrovanému zásobníku PowerDisk® opět posouvá hranice možného a nemožného o další krok dále.

 

Revoluční myčka na nádobí, která boří hranice

Během posledních pár let se stala myčka na nádobí nezbytným vybavením každé moderní domácnosti. Miele nezná hranice a přichází s revoluční novinkou - myčkou s automatickým dávkováním AutoDos, která je vybavena novým integrovaným zásobníkem na mycí granule PowerDisk®. Spolu s jedinečnými funkcemi mají exkluzivní myčky řady 7000 unikátní košové vybavení FlexLine nebo možnost ovládání přes aplikaci.

 

Nová funkce PowerDisk® na automatické dávkování

Myčka AutoDos má jako první na světě funkci automatického dávkování s integrovaným PowerDiskem. Díky této revoluční funkci se dávkování určuje vždy podle nastaveného programu. Exkluzivní práškový granulát se spolu s myčkou stává dokonale sladěným systémem. V průměru jeden PowerDisk vystačí na 20 mycích cyklů v programu Standardní 60°C.

 

Zapnutí myčky přes aplikaci? Není problém.

Funkce AutoStart dodává potřebný komfort u mytí nádobí. Díky této funkci můžete jednoduše přes aplikaci nastavit program a čas zapnutí. Spolu s tím si můžete naplánovat i týdenní program. PowerDisk je jistotou, že bude vždy dostatek mycího prostředku pro umytí potřebného nádobí. Vše se tak plně automatizuje a zapnout myčku můžete prakticky odkudkoliv.

 

Inteligentní uspořádání košů

Možnost prakticky uspořádat jakékoliv nádobí umožňují posuvné a sklopné části myčky Miele. Díky košovému uspořádání FlexLine umístíte do myčky jakýkoliv druh nádobí. Křehké skleničky na víno nebo hrníčky? Žádný problém. Křehké sklenice budou do dvoudílné řady sklopných hřebenových nástavců bezpečně uchyceny v měkké silikonové výplni FlexCare.

 

Úspora energie i vody

Technologie EcoPower dělá ze spotřebičů Miele jedny z energeticky nejúspornějších. Při spuštění programu ECO je spotřeba redukována na 8,9 litrů vody. Inteligentně navržený systém přívodu vody a nový vysoce účinný filtrační systém je důsledkem výrazné úspory vody. Energii potřebnou k ohřevu vody snižuje přídavná izolace tepelných ztrát.
 

Zaujala Vás nová technologie myček Miele? Podívejte se na naši nabídku myček s Auto Dos a mytím PowerDisk zde.
 

Pokud potřebujete pomoc při výběru vhodné myčky Miele, neváhejte nás kontaktovat na
tel. čísle: +420 777 922 700 a nebo e-mailu: info@elektrovlasek.cz.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka