Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Výhody myček Miele

Myčka nádobí, užitečný spotřebič?Myčka nádobí, užitečný spotřebič?

Myjete ještě vaše nádobí ručně v dřezu? Myslíte, že tím ušetříte? Sousedka vám nedávno říkala, že je to zbytečně drahé a spotřebuje to hodně vody? Podle posledních průzkumů zdaleka ne, mytím v myčce ušetříte energii, vodu i váš drahocenný čas.

Český statistický úřad zveřejnil údaje, kde se dozvíme, že myčku nádobí používalo v roce 2017 v průměru pouze 36,5 % Čechů. Z toho více jak 30 % domácností má myčku s energetickou třídou A a nižší. Nevěří Češi tomuto spotřebiči? Není proč.

Novinka? Kdepak!

Samotnou myčku nádobí vynalezla v 90. letech 18. století Američanka Josephine Cochranová, které vadilo nekonečné mytí nádobí po hostech na večírcích, které pořádala. Od té doby myčka nádobí prošla několika menšími procesy změn až do podoby ve které ji známe dnes.

Široký výběr

Myčky Miele patří mezi kvalitní, úsporné a intuitivní domácí spotřebiče. V naší široké nabídce si můžete vybrat z vestavných myček, plně vestavných myček nebo volně stojících myček. Pro restaurační zařízení nabízíme vysokokapacitní profesionální myčky nádobí.

Hlavní výhody myček Miele

Mezi hlavní výhody patří jejich důraz na energetickou úsporu. U myček Miele je standardem energetická třída A+ a vyšší .To znamená, že tyto třídy nejen, že zajistí úsporu energie ale i vody.

Výhody myček MieleMotto: “vždy lepší” se snaží značka Miele zakomponovat kamkoliv, nejinak je to u ovládání. Comfort Close zajistí lehké zavírání dvířek. Funkce Knock2open umožní otevření dvířek pouhým dvojitým poklepáním na čelní dvířka a tím pozvedne vaši myčku o level výš.

Bojíte se mýt v myčce sklenice od vína? S naším programem Perfect GlassCare nemusíte. Technologie si sama upraví tvrdost vody na požadovanou hodnotu, aby vaše sklenice pečlivě a šetrně umyla.

Technologie nelze zastavit, příkladem je služba WiFi Conn@ct, díky níž uvidíte v jaké fázi se myčka nachází. Dále dostanete upozornění při poklesu náplně do myčky, protože aplikace sama sleduje stav hladiny. Během pár kliknutí lze tedy objednat požadovaný produkt.

Pokud potřebujete pomoc při výběru myčky nádobí Miele, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle: +420 777 922 700 a nebo e-mailu: info@elektrovlasek.cz.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka