Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Miele představuje elegantní kombinaci nové indukční varné desky a efektivního odsavačeOceňte varné desky s diskrétně integrovanými odsavači i Vy


Moderní elegance a vysoce kvalitní kuchyně jsou synonymy značky Miele. I pokrokový přístroj KMDA 7476, který nabízí více prostoru pro hrnce a pánve a kompaktní intuitivní ovládací panel, je toho důkazem. Nepochybně toužíte po výkonném odsavači par a stylové kuchyni, zejména pokud máte otevřený plán kuchyně propojený s jídelnou a obývákem. Jednoduché linie, zarovnané povrchy a atraktivní design, které nabízí Miele, jsou pro Vás řešením. Nová varná deska třídy A ++ má nízkou energetickou spotřebu a je k dostání ve dvou provedeních - model s úzkým nerezovým rámečkem KMDA 7476 FR a model bez rámečku KMDA 7476 FL
 

Benefity KMDA 7476:

 • High-tech prvky
  Prvním významných prvkem je PowerFlex XL. Hned dvě velkorysé indukční plochy se nacházejí vpravo a vlevo od odsavače a obě se skládají ze dvou varných zón. Díky propracovanému designu už nemusíte rešit, jestli se vejdou dva velké hrnce vedle sebe. KMDA 7476  má nyní v každé oblasti o sedm centimetrů větší varnou plochu než doposud, a to při stejných rozměrech. Deska je tak flexibilní, že nabízí propojení varných zón, a tak chytrá, že rozpozná velikost hrnce a automaticky aktivuje sousední varnou zónu dle potřeby.
 • Kompaktní ovládání
  Prostorově úsporné a uživatelsky přívětivé osvětlené ovládání ComfortSelect Plus je důmyslně umístěno do středu varné desky pod odsavač par. 
 • Bezpečnost zaručena
  Miele zná Vaše potřeby a ví, jak jste vytížení. Bezpečnostní funkce Stop & Go sníží svůj výkon na úroveň 1, pokud se potřebujete na chvíli vzdálit. V případě, že se některá z varných zón zahřívá neobvykle dlouho, tak dojde k automatickému vypnutí zóny. Blokovací funkce zabrání nechtěné změně teploty a zablokování chrání před neúmyslným či nedovoleným zapnutím.Neposledně doceníte funkce časovač, na individuální programování varných zón, a "Udržování teploty", na uchování teploty jídla. 
 • Účinný odsávací systém
  Technologie, která využívá energeticky efektivní ECO motor, je diskrétně shovaná ve spodní skříňce. Funkce Con@ctivity Vám pomůže soustředit se na to nejdůležitější - přípravu kulinářských zázraků tím, že odsaje páru a pachy v závislosti na intenzitě, kterou umí s přehledem odhadnout.
 • Snadné čištění odsavače
  Filtrační pouzdro s desetivrstvými kovovými tukovými filtry z nerezové oceli zachytne veškerou mastnotu. Pouzdro lze snadno vyjmout a vyčistit v myčce. Údržba mimořádného systému CleanCover nemůže být snazší díky hladkému bezhranému povrchu. A pokud se něco do odsavače dostane, tak se to zadrží v záchytné misce.

Podívejte se na krátké ilustrační video

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka