Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Moderní kuchyňské spotřebiče Miele

V minulém článku, který si můžete přečíst zde, jsme psali o klasických spotřebičích Miele - kávovarech, chladničkách, troubách či myčkách na nádobí, ale co dalšího lze v dnešních kuchyních najít? Víte co je to konvektomat či vakuovací zásuvka? Ne? Nevadí, v tomto článku se dozvíte nejen o nich, ale i o dalších méně známých spotřebičích, které v kuchyni můžete efektivně použít.
 

Konvektomat Miele

Vaření s Miele Konvektomat je kuchyňské zařízení, které v sobě kloubí pečící a horkovzdušnou (parní) troubu v jednom. Pro přípravu jídla lze využít suché, vlhké teplo či jejich kombinaci a to vše při různých teplotách. To vše umožňuje různé způsoby tepelné úpravy jídla. Od vaření v páře přes pečení a smažení až grilování.

Další výhodou je rychlejší, šetrnější a zdravější příprava pokrmů, v porovnání s běžnými způsoby tepelné úpravy. Funkce Mix & Match dovoluje připravovat najednou různé druhy potravin společně. Šetření energie potvrzuje další funkce s názvem Motionreact, která pozná, kdy se přiblížíte ke spotřebiči a automaticky zapne osvětlení ohřevného prostoru. Nestíháte? S konvektomatem od Miele to nevadí. Pokrmy se po uplynutí doby přípravy ještě 15 minut automaticky udržují teplé bez ztráty kvality.  


Vakuovací zásuvky

Vaření s Miele Vakuovací zásuvky od Miele jsou navrženy pro perfektní skladování, zajišťující vždy čerstvé a zdravé pokrmy. Při koupi vakuovací zásuvky Miele, obdržíte i vakuovací sáčky různých velikostí, které bezpečně uskladní potraviny bez přenášení chutí. Vakuovací sáčky fungují na principu odsátí kyslíku a vzduchu a tím vytvoří ideální podmínky pro delší trvanlivost potravin.    

S touto vychytávkou, lze zkusit vyšší level gastronomie, např. vaření metodou Sous-vide (“ve vakuu”). Další způsob využití je marinování, díky vakuovacím sáčkům, zabraňujícím oxidaci aromatických látek je chuť marinády mnohonásobně silnější než při klasickém postupu. Nedojedli jste večer u televize váš oblíbený sáček chipsů nebo popcornu? Žádný problém. Pomocí vakuovací zásuvky, můžete načatý balíček jemně a bezpečně znovu zavřít a dojíst ho později. 

Pračka nebo sušička v kuchyni?

Vaření s Miele Ve Velké Británii nic neobvyklého. V České republice jev, který lze vidět především v panelových domech. Co obnáší mít pračku v kuchyni a na co si dát při výběru pozor? 

První věcí je velikost pračky. Doporučujeme vestavnou pračku, kterou lze skrýt do skříně kuchyně. Touto volbou nenarušíte design a jednotnost kuchyňského prostředí a pomůžete snížit hlučnost spotřebiče. Hlučnost je druhá hlavní věc na kterou se při výběru soustředit. S motorem ProfiEco od Miele budete prát výkonně, šetrně a tiše.

Pračka se sušičkou je spojení, které se vyplácí. Dva spotřebiče, spojené v jeden vysoce kvalitní a inovativní přístroj, umožňuje prát a sušit bez nutnosti přemisťování prádla. Toto sjednocení dvou různých spotřebičů šetří čas, peníze, ale především místo. Více o výhodách praček a sušiček Miele si můžete přečíst v našem starším článku zde.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka