Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Moderní kuchyň Miele, místo, kde je radost vařit

Kde v domě rádi trávíte svůj čas? Obývací pokoj, ložnice? Každý z nás, pokud nemá k dispozici svoji osobní kuchařku či kuchaře musí někdy zavítat do kuchyně. Místnosti, která určuje, jak kvalitně jíme a tím i žijeme. Firma Miele se od začátku své existence snaží být lepší, lepší než konkurence a lepší než svoje staré já. Proto stále vymýšlí a inovuje nové a pokročilejší technologie, které by nám ušetřili práci a čas při přípravě pokrmů.

Široký výběr kávovarů Miele

Vítejte ve fascinující kuchyni MIELE

Ráno v kuchyni začíná dobrou kávou. Kávou udělanou z jedním z kávovarů značky Miele. Zákazník má na výběr kávovary volně stojící či vestavné. Obě varianty ale mají společné jednoduché ovládání, nízkou hlučnost, snadné čištění, neodolatelné aroma a intenzivní chuť kávy. Za zmínku stojí systém CoffeeSelect, který zajistí pro každého individuální požitek kvalitní kávy. Ve třech samostatných zásobnících najdete místo pro různé druhy kávy, záleží tedy na vás. Více informací o kávovarech si můžete přečíst v našem článku: “Proč si pořídit kávovar Miele”

Široký výběr ledniček Miele

Další nezbytný kuchyňský spotřebič od Miele je zajisté chladnička. Ta má za úkol, především uchovávat potraviny a prodloužit jejich čas možný ke konzumaci. Nová funkce PerfectFresh Pro vám pomocí speciálního teplotního rozsahu v kombinaci s optimální vlhkostí vzduchu potraviny udrží čerstvé až 5x déle než obyčejné chladničky. Uchová živiny, konzistenci a chuť potravin a tím i vyšší kvalitu a požitek z jídla. To vše, v kombinaci s nejlepší energetickou účinností A+++ a maximální hospodárností spotřebiče. Jaký je rozdíl mezi mrazničkou a ledničkou? 

Kvalitní trouba Miele

Večeře s přáteli? Co jim představit vaření v ledu? Filet z tresky zmražený do silného ledového bloku? U Miele žádný problém, to nyní dokáže nová trouba Dialog. Název Dialog, protože opravdu dochází k dialogu. Dialogu mezi troubou a tepelně zpracovávanou potravinou v celém svém objemu. Takže vaše filé bude od středu až po kraj celé rovnoměrně růžové. K rybě nemůžeme opomenout kvalitní bílé víno, vytažené z dalšího kuchyňského spotřebiče Miele - vinotéky. Vinotéky Miele mají 3 samostatně regulované teplotní zóny. V každé zóně lze tedy uchovat jiný druh vína a díky funkci Flexi Frame lze skladovat různé velikosti lahví.

Široký výběr myček Miele

Znáte to, po celém dni na vás čeká spousta nádobí, které je zapotřebí umýt. S novými myčkami nádobí G 6000 EcoFlex to bude hračka, hračka, která díky programu QuickPowerWash vykouzlí dokonalou čistotu za pouhých 58 minut. Umístění všech druhů nádobí může být někdy oříšek. Kam patří naběračka či metlička? Přeci do příborové zásuvky 3D+, která zajistí flexibilní šířku, výšku a hloubku pro každý příbor či sklenici. Podívejte se na všechny výhody myček.

To je vše? Nikoliv. V našem dalším článku si můžete přečíst o dalších ne zcela známých kuchyňských spotřebičích Miele, které vám pomohou ušetřit čas a práci. 

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka