Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Proč vybrat myčku Miele?

Běžná součást kuchyně

V dnešní době je čím dál častější kuchyňský elektrospotřebič, který pomůže nejen s mytím špinavého nádobí, ale také ušetří energii, vodu a především váš čas. Na českém trhu najdete široký výběr různých značek, proč tedy vybrat zrovna značku Miele?


Vždy lepší

Myčka Miele Protože immer besser nebo-li vždy lepší, tak zní hlavní motto značky Miele. Nejinak je to u myček Miele, které kladou důraz na kvalitní, intuitivní a úsporné mytí nádobí. Pod pojmem energetická úspora hledejte již standardní energetickou třídu A+ a vyšší, které zaručí úsporu nejen energie ale i vody. Vybírat můžete z vestavných myček, plně vestavných myček nebo volně stojících myček


Hlavní přednosti myček Miele

Eco friendly
Díky inteligentnímu systému přívodu vody a filtračnímu systému je voda v programu ECO redukována, což vede k méně energie na její ohřev a úspornějšímu chodu. Myčky Miele myjí výhradně čerstvou vodou, v programu Automatika se spotřeba vody pohybuje pod běžným objemem dřezu 6 litrů, díky čemuž klesá spotřeba elektrické energie na pouhých 0,67 kWh. Pro lepší kontrolu můžete pomocí funkce EcoFeedback sledovat po zvolení vámi požadovaného programu odhadovanou spotřebu vody a elektřiny.
Myčka Miele Eco Friendly
Žhavá novinka

Doby, kdy jste si odměřovali kolik jaru je potřeba k umytí toho či onoho hrnce je minulostí. Funkce AutoDos je první automatické dávkování na světě s integrovaným programem PowerDisk. Dávkování práškového granulátu běží v závislosti na zvoleném programu a v optimálním čase. To dělá z obyčejné myčky první autonomní myčku, která pomocí funkce AutoStart myje zcela automaticky po prvním nastavení. Jeden PowerDisk průměrně vystačí na 20 mycích cyklů. Celý proces lze ovládat pomocí aplikace, stačí jednoduché nastavení a myčka se vám automaticky spustí v přednastavený čas. Už nikdy nebudete muset řešit problém, nedostatku čistého nádobí. Pokud vás zajímá více, přečtěte si o nové řadě myček v našem minulém článku zde.

Žhavá novinka  Další vychytávky
Mezi další vychytávky můžeme zařadit funkci AutoOpen, která po skončení programu automaticky otevře dvířka myčky. Tento detail, díky speciálnímu vedení vzduchu zajistí optimální suchost i náročnému nádobí, např. nádobí z plastu. 

Klasické otevření dvířek pouhým dvojitým poklepáním na čelní dvířka vám zajistí funkce Knock2open. Opakem je Comfort Close zajišťující lehké zavírání dvířek.

Jinou vychytávkou z dílen Miele je příborová zásuvka. Ta zajišťuje samostatné uložení příboru, což vede k dokonalému odstranění nečistot, optimálnímu osušení a v neposlední řadě bez vzájemného poškrábání. Celý příborník lze jednoduše vyjmout a pohodlně umýt. 
Myčka Miele vychytávky 

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka