Infolinka: +420 777 922 700 nebo +420 608 482 203 (po-ne, 8-22 hod.)
Jsme s Vámi již 23 let

Vaření s Miele

Určitě každý z nás zná pocit, kdy přijde po těžkém dni z práce domů a jde se ještě postavit do kuchyně a vařit. Neefektivně strávený čas u sporáku, který by se dal využít daleko lépe. A přesně proto přišlo Miele s kuchyňskými spotřebiči, aby postávání v kuchyni mělo smysl a měli jste z něj také trochu radost. Představme si tyto spotřebiče na postupu vaření foie gras (kachních jater).

Varné deskyVaření s Miele

Do křupava opečeme kachní játra, kůží dolů, aby byla křupavá. S tím nám pomohou varné desky Miele, které jsou díky funkci ExtraSpeed nejrychlejšími varnými deskami na světě. Dále disponují funkcí WaterBoost, díky které uvaříte 2 litry vody za 2 minuty a 38 vteřin. A s vychytávkou TwinBooster spojíte výkon dvou varných zón do jedné a tím enormně zkrátíte dobu, kterou potřebujete k uvedení do varu. Desky s funkcí TempControl umožňuje šetrný ohřev studených jídel, bez připalování a nebo přichycení při vaření. Podívejte se na naší nabídku.

 

Miele odsavače parOdsavače par

Na pánev vedle kachních prsou přidáme česnek a bylinky pro skvělé aroma a jedinečnou chuť. Ne, opravdu se nemusíte bát, že bude česnek cítit až v obývacím pokoji. Ptáte se proč? Protože odsavače par Miele - a to přesně podle vašeho přání. Kromě standardního řešení totiž také nabízíme zakázkovou výrobu přizpůsobenou podle vaší kuchyně nebo podle vašeho přání. Kompletní příslušenství k odvětrávání pro dosažení optimální funkce je taktéž samozřejmostí. A můžete být klidní i ohledně evropských norem, odsavače par Miele jsou totiž kontrolovány. Miele je taktéž členem skupiny CECED ( = evropské sdružení zastřešující výrobce domácích spotřebičů) - díky které se všichni její členové dobrovolně zavázali měřit hodnoty výkonu vzduchu a akustického výkonu v souladu s evropskými normami.

KonvektomatyKonvektomat pro domácnost

Nevíte, co jsou konvektomaty? Profesionální kuchyňské spotřebiče, které kombinují vlastnosti horkovzdušné a parní trouby, díky kterým bude vaše vaření zdravé a velmi chutné. Zajímavá je kombinace suchého a vlhkého tepla na libovolnou teplotu, ale to je pouze jedna z klíčových vlastností. Přesvědčte se o dalších v naší nabídce. Naše kachní játra vyndáme z pánve, přendáme na plech a vložíme do konvektomatu, zkombinujeme suché a vlhké teplo a nastavíme si teplotu přesně podle sebe.

Pečící, mikrovlnné a parní trouby

Pokud se vám po několika minutách vaše kachní játra zdají nedopečená a moc syrová, dopečte je v troubě tak, aby jste byli 100% spokojení. Nabízíme vám barvu a materiál přesně podle vašich představ, daleko vyšší komfort díky přívodu a odtoku vody (pro parní trouby), individuální design rukojetí a také kombinované spotřebiče, které vám ušetří místo v kuchyni. V naší nabídce naleznete kombinace parní trouby s mikrovlnou a nebo pečící trouby s mikrovlnou.
A pokud se stane, že vaše kachní játra foie gras zůstanou nedojezená, můžete si je sníst později a ohřát si je v nahřívačích Miele.
 

Pokud potřebujete pomoc při výběru kuchyňských spotřebičů Miele, neváhejte nás kontaktovat na
tel. čísle: +420 777 922 700 a nebo e-mailu: info@elektrovlasek.cz.

Miele Center Vlášek

Showroom Miele najdete na adrese
Mrštíkova 2140/11 v Hradci Králové
nedaleko OC Futurum.

Zobrazit další kontakty
Nový showroom Miele! Nový showroom Miele!

Proč nakoupit u nás

Jsme dlouhodobý a stabilní prodejce, již 23 let na trhu.

Dopravu a instalaci spotřebičů Miele máme po celé ČR zdarma.

Máme kamenný obchod v Hradci Králové.

Naprostou většinu zboží máme skladem.

Heuréka